Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol csinálhatnak ilyet?

Hol csinálhatnak ilyet?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék fényképes öngyújtót. Viszont mindenhol csak benzineset találok. Én viszont sima tűzköveset akarok adni neki. Valaki tud esetleg olyan oldalt ahol csinálnak ilyesmit?
2019. dec. 18. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért van minden nő rákattanva az ilyen fényképes cuccokra? Meg kéne már érteni, hogy a pasiknak ez nem jön be.
2019. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utálok általánositni, és mások kedvét is elvenni, de ebben az esetben az elsőnek tényleg igaza van.

Kedves, aranyos, de akkor is gáz.

Nem fogja mások előtt elővenni. Én sem tenném. Akkor már csináltass bögrét, vagy egérpadot, de mindenképp valami otthon használatos cuccot.


Amúgy nem hiszem, hogy jó ötlet a szerelmedet egy ilyen ajándékkal is támogatni a dohányzásban, ahelyett, hogy lebeszélnéd róla, de ez már csak az én magánvéleményem.

30 F

2019. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt 3 munkanappal szerintem örülj, ha elkészül bárhol is. Amúgy írd be googleba, hogy egyedi fényképes öngyújtó...
2019. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!