Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csinálhatnak ilyet a szülők?

Csinálhatnak ilyet a szülők?

Figyelt kérdés

Jelenleg mivel nem keresek annyit mint korábban haza kellett költöznöm egy időre. Havonta adok pénzt a számlákra meg konyhára. De ezenfelül még pluszba mindig kunyerálnak a szüleim. Hol mobilfeltöltés, hol valami be nem fizetett számlára. És akárhányszor mondom , hogy azért nekem is pont ilyenkor kéne picit meghúznom magam , hogy újra eltudjak költözni egy nagyobb városba jobb munka után nézve. Ekkor meg hozzám vágják , hogy nem tehetnek róla , hogy a kölcsönök nyomorítják meg őket néha... És mindig ezzel jönnek. Segítek , de ha tehetnék még a bőrt is lehúznák rólam. Valami ötlet tanács valaki ? :)

Albérletbe nem tudok menni mert nagyon drága erre fele



26/F


2017. okt. 16. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Költözz messzebb, hogy ne legyen nagyon drága vagy állj a sarkadra! Ezt igazán megoldhatnád magad is.
2017. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha más megoldást nem találok az lesz átmegyek egy olyan városba ahol olcsóbb az albérlet jövőhéten, mert ez nem állapot...
2017. okt. 16. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Költözz albérletbe...ja hogy az többe kerülne mint egy telefonfeltöltés?
2017. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Elsö kérdés, hogy MENNYIT adsz a számlákra meg a könyhára - ugyanis enélkül nem lehet megmondani, hogy kinek van igaza.

Egy felnött férfi ellátása nem két fillér, a havi 50-60 ezer Ft símán elvárható a kaja-rezsire havonta.

Ha ennél kevesebbet adsz nekik, akkor semmi esetre sem reklamálhatsz.


Mindettöl függetlenül a szülök megszabhatják, hogy mit várnak el töled, ha ott élsz velük, elvégre ök nem tehetnek arról, ha nem dolgozol és emiatt nem jogos elvárni, hoy nekik legyen rosszabb a helyzetük.

Azt is megtehetik, hogy egyáltalán nem fogadnak vissza, a lakhatásodat oldd meg saját magad.

2017. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Mintha csak az én anyam lenne.... havi 50k-ről indult 95k fizubol, hogy otthon lakhassak, majd amikor más munkahelyre mentem a jobb penzért, itt netto 190k volt afizum, havi 100k kért... mert hogy ngyon drága a megélhetés.... itt mondtam, hogy viszlát anyu! Ja 21 eves voltam. Azota nem érdekel, sőt még jobban is jartam szerintem... testvéremet sajnalom, mert őt huzkodja le....

Tényleg 1 megoldás van... minél elöbb munka, és minél messzebb az a munka... a többi csak humbuk...

2017. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A kölcsönök nyomorítják meg őket néha..."


Ja hát aki a Providentel meg Cofidissel húzgáltatja magát, az SOHA NEM FOG EGYENESBE JÖNNI!!

2017. okt. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!