Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Wellness hétvégével fogom...

Wellness hétvégével fogom meglepni a feleségemet, de azt nem tudom becsomagolni. Van ötletetek arra, hogy ezt hogy oldjam meg frappánsan?

Figyelt kérdés

2019. dec. 20. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szép borítékban leírod a hírt - mellé egy szál szép virág
2019. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve nyaralást kaptam a férjemtől. Ő úgy oldotta meg, hogy beraktam egy összecsukható cuki karácsonyi képeslap-ba és ráírta, hogy boldog karácsonyt és kellemes pihenést. Vagy valami ilyesmit.
2019. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz photoshoppolni és nyomtatni, akkor vmi ilyesmit csinálhatsz:


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi csináltuk már a képeslapos verziót, de volt, hogy jópofán megfogalmazva és szépen szerkesztve megírtam és ezt raktam borítékba.
2019. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vagy lehet kapni átlátszó gomboket amit mrg lehet toltetni. Kinyomtatod a hely nevet az össze hajtott lapot bele, és felteszed a fara. De egy szép karácsonyi üdvözlő lapba bele írás is megállja a helyet. Nagyon jó ajándék!
2019. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a férjemnek egy könyvet és beleraktam egy képeslapot az elejébe azzal a szöveggel, hogy ne unatkozz a medence szélén sem :)
2019. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Èn szabadeséssel leptem megy egyik barátomat. Egy karácsonyi képeslapra ráìrtam egy ilyen youtube-os video linkjét. Nagyon örült neki, a kivitelezésnek is, mert időbe telt, mìg bepötyögte, ès addig is izgi volt. :)
2020. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!