Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ezt illik becsomagolni? Vagy...

Ezt illik becsomagolni? Vagy vegyek még mellé valamit?

Figyelt kérdés
Barátom húgának egy merci bonbont akarok vinni karácsonyra, szerintetek ez kevés és vegyék még mellé valamit? Illetve ezt csomagoljam ba ha a többieket ajándékát befogom? Vagy ezt nem kell? Köszönöm előre is!!
2017. dec. 18. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a tesómnak vettem, azt hiszem a közepes méretűt. Nem fogom becsomagolni. Ez jól mutat csonagolás nélkül is, de ha van kedved akár be is csomagolhatod. Én a becsomagolt ajándékokban tudok gyönyörködni, na de a tesóm nem az a típus. Szerintem egy kis apróságot vehetsz még hozzá, ha anyagilag nem megterhelő a számodra, de önmagában is jó. Én például ezek közül vennék valamit: illatgyetya, 1 db szép karácsonyfadísz, szép alakzatú szappan, 2018as naptár, valamilyen csajos jegyzetfüzet, szép toll. Vagyis valami kis apróságot.
2017. dec. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!