Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ötleteitek vannak a...

Milyen ötleteitek vannak a karácsonyi ajándékokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kinek mit fogtok venni? Inspirálódni szeretnék:)

2020. okt. 27. 11:32
 1/8 anonim válasza:
68%

Én anyukámnak sminkecset csomagot veszek, a kedvenc csokiját, szemhéjpúdert és kézkrémet

Apának nagyon sok csokit és egy közös pólót a kedvenc képünkkel

A bátyámnak valami tusfürdő csomagot, valami star warsost és szintén édességet

2020. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Fűszerösszeállítás, törölköző,sparos kitchenaid termék.
2020. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Anyukámnak egy LV sálat.

Apukámnak okosórát (szerinte hülyeség és nem kell, de lényegében minden olyasmiről ezt mondta korábban, amit ma már imád:D).

A barátomnak eredetileg egy utazást (repjegyet) vettem volna, de a mostani helyzetet elnézve kétlem, hogy tudnánk február-március környékén utazni. Így ezzel kicsit gondban vagyok, gondolkoztam már órán, táskán, kölnin, de ezeket ő is megveheti magának (meg is veszi sajna). Szóval valami extrábbat szeretnék, csak még nem jöttem rá, hogy mi lenne a jó.

Barátnőkkel karácsonyi húzást tartunk mindig, így egy ember csak egy valakinek ajándékozik.

2020. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a családban csak a gyerekeknek veszünk ajándékot.

Van két unokaöcsém és 2 keresztgyerekem.

Az egyik unokaöcsém (10 éves) kap egy világűrről szóló képes könyvet mert imádja és egy NERF Fortnite puskát.

Másik unokaöcsém (13 éves)... Hát ő majd megmondja mert egy kezdő kiskamasznak már magamtól nem jut eszembe szuper ajándékötlet :)

A két keresztgyerek pedig még kisbaba korban vannak, úgyhogy a koruknak megfelelő játékot/kisruhát kapnak. Bár, most még nem drágán vásárolok nekik. Ja, és a babák kapnak 1-1 "első karácsonyom 2020" karácsonyfadíszt :)

Ja és miért is ne, X év után az első szingli karácsonyom, úgyhogy ha már a nem létező páromnak nem tudok venni semmit akkor a macskám kap nagyobb ajándékot :D

2020. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Messze van még, minek ezen gondolkodni?
2020. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azért gondolom ki előre, mert a Black Friday alatt/előtt sokszor nagyon jó akciók szoktak lenni és ha tehetem, bevásárolok inkább akkor. Ahelyett, hogy a karácsonyi idegbaj közepén rohangáljak a tömegben boltról boltra...
2020. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha több ajándékot vesz vki, akkor jobb elosztani a novemberi és a decemberi fizura. Így nem árt októberben elkezdeni kigondolni ezeket.
2020. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megvettem az ajándékokat. Apám díjnyertes kézműves sör válogatást fog kapni, mert úgyis állandóan sörözik. A párja arc-, kézkrém szettet kap, mert folyton száraz a bőre. Meg kapnak közösen egy csomag pálinkás szaloncukrot is bónuszba, mert mindketten szeretik a pálinkát.
2020. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!