Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés
Petra<309 nevű felhasználó kérdése:

Barátom 18. szülinapjára (más ajándékok mellé) szerintetek jó ötlet egy emlékkönyv?

Arra gondoltam hogy mivel sok barátja van és lesz meglepetés buli is , lehetne egy olyasféle emlékkönyv amibe minden haverja ir vmit a lányok akár rajzolnak. Szerintetek ez jó ötlet vagy nagyon lányos dolog? Örülnék ha fiúk is válaszolnának hogy ők hogy érzik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: születésnap, barát, kapcsolat, ajándék, buli, meglepetés, haverság, könyv

2017. jún. 23. 16:46  Privát üzenet  

A válaszok
Én örülnék egy ilyennek.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2017. jún. 23. 19:18 Privát üzenet
Szerintem klassz ötlet, biztos jó lesz visszanézni mit marháskodtak a buliban :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2017. jún. 23. 21:39 Privát üzenet

Szerintem is jó ötlet. Nekem egyik barátom egy CD-t kapott rajta képekkel és közben ment egy zene.

Nagyon faintos volt.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2017. jún. 24. 01:04 Privát üzenet

Őszinte leszek, és ez csak egy vélemény.

Ez tipikis olyan ajándék aminek így hirtelen tökre örülsz, és nézed hogy tök jó cucc meg biztos sokat kinlodtak vele stb. De utánna felkerul a polcra es csak ott porosodik, es amikor meglatod csak arra gondolsz hogy egy pár zoknival jobban jártál volna.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2017. jún. 24. 01:42 Privát üzenet
Emlékkönyvet nagyanyáink adtak egymásnak. Úgy hogy elég giccs.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2017. jún. 24. 07:07 Privát üzenet
Egyáltalán nem elcsépelt, nagyon is kreatív és személyre szóló. Aki meg csak bedobja a sarokba és soha rá sem néz, hát az megéri a pénzét. Persze nyilván nem állandóan kell nézegetni, de szerintem kizárt, hogy egy átlagemberre mondjuk 5 évente ne jönne rá a nosztalgia.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2017. jún. 24. 15:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok véleményt. És igen, nyilván nem használná minden nap de ha nagy ritkán előveszi akkor már megérte. :)

# 7/8Időpont 2017. jún. 25. 16:54 Privát üzenet

Ez a legjobb. Nem elcsépelt, fiatalos, dalszövegek és filmrészletek is vannak benne.

[link]

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2017. júl. 1. 00:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó ötlet lenne? Szerintetek érdemes lenne elküldeni neki virtuális ajándékként?
Mit írjak az emlékkönyv elejébe?
Ötletek legjobb barátnőnek készülő scrapbookhoz, emlékkönyhöz?
A testvérem odaadta az emlékkönyvét hogy írjak bele. Már kész vagyok vele, csak nem tudom mit írjak a vicclapra. Valami ötlet?
Mit rajzoljak az osztályfőnök emlékkönyvébe? Most ballagunk (8. osztályból) és vettünk az osztályfőnöknőnknek egy ilyen emlékkönyvet amibe mindenkinek rajzolnia, írnia stb. kell,...
Szerintetek jó ötlet, hogy az osztályfőnökünknek egy emlékkönyvet adjunk ajándékba ballagáskor? (8. osztály)

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!