Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátom 18. szülinapjára (más...

Barátom 18. szülinapjára (más ajándékok mellé) szerintetek jó ötlet egy emlékkönyv?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy mivel sok barátja van és lesz meglepetés buli is , lehetne egy olyasféle emlékkönyv amibe minden haverja ir vmit a lányok akár rajzolnak. Szerintetek ez jó ötlet vagy nagyon lányos dolog? Örülnék ha fiúk is válaszolnának hogy ők hogy érzik.

2017. jún. 23. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyennek.
2017. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz ötlet, biztos jó lesz visszanézni mit marháskodtak a buliban :)
2017. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem is jó ötlet. Nekem egyik barátom egy CD-t kapott rajta képekkel és közben ment egy zene.

Nagyon faintos volt.

2017. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Őszinte leszek, és ez csak egy vélemény.


Ez tipikis olyan ajándék aminek így hirtelen tökre örülsz, és nézed hogy tök jó cucc meg biztos sokat kinlodtak vele stb. De utánna felkerul a polcra es csak ott porosodik, es amikor meglatod csak arra gondolsz hogy egy pár zoknival jobban jártál volna.

2017. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Emlékkönyvet nagyanyáink adtak egymásnak. Úgy hogy elég giccs.
2017. jún. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elcsépelt, nagyon is kreatív és személyre szóló. Aki meg csak bedobja a sarokba és soha rá sem néz, hát az megéri a pénzét. Persze nyilván nem állandóan kell nézegetni, de szerintem kizárt, hogy egy átlagemberre mondjuk 5 évente ne jönne rá a nosztalgia.
2017. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok véleményt. És igen, nyilván nem használná minden nap de ha nagy ritkán előveszi akkor már megérte. :)
2017. jún. 25. 16:54
 8/8 anonim válasza:

Ez a legjobb. Nem elcsépelt, fiatalos, dalszövegek és filmrészletek is vannak benne.

[link]

2017. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!