Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Aki a karácsonyt szállodában/h...

Aki a karácsonyt szállodában/hotelben/stb-ben töltötte mit gondol, megérte? Meghitt volt?

Figyelt kérdés

A családom kitalálta, hogy utazzunk el valahova karácsonyra. Nekem nem sok kedvem van hozzá, én meghitt ünnepet szeretnék, bár az az igazság, hogy már pár éve itthon sem volt az.

Így az a kérdésem, hogy aki töltötte már így a karácsonyt annak milyen volt? Hogy kell pontosan elképzeni egy szállodai karáccsonyt?



2020. okt. 30. 20:17
 1/9 anonim válasza:
92%
Szerintem ez azon dől el hogy kikkel vagy, én szeretek elutazni ilyenkor a családdal, nekem ugyan olyan meghitt a dolog. :)
2020. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Te a család melyik tagja vagy? Már úgy értem, hogy az apuka, vagy az anyuka, esetleg a tizenéves?

Mert mondjuk nem mindegy, hogy anyukának elege van a karácsonyból, mert minden munka rászakad, ezért javasolja, menjenek el valahova, hogy ő is pihenhessen, de ez neked nem meghitt.


Vagy te vagy az anyuka, aki szívesen csinálja a meghittséget a karácsonyi hajtásban, aztán nem érted, hogy a többiek miért menekülnének.

2020. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a tizenéves.

Viszont szó sincs arról, hogy elege lenne ebből, csak szeret utazni (mindannyian egyébként) és szeretné kipróbálni az ilyen karácsonyt is.

Azokkal utaznánk egyébként akikkel a szentestét is tölteni szoktuk, tehát a legszűkebb és a "legfontosabb" családtagokkal, szóval nem is ezzel van a probléma.

2020. okt. 30. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi 3 évvel ezelőtt karácsony-szilveszterkor Thaiföldön voltunk a férjemmel. Mivel ott másképp mennek az ünnepi dolgok nagyon jó volt, mert végül is 30 fokban nyaraltunk. Csak azért tudtuk, hogy karácsony van, mert volt pár feldíszitett karácsonyfa. Utána Hévízen voltunk az ünnepekkor. Maga a szálloda nagyon szép volt, de nem volt jó. Teltházas volt, szó szerint zsúfolt. Vísongó, rohangáló, hisztiző gyerekekkel. 2 percet nem tudtunk sehol sem lenni, hogy ne hisztizzen egy gyerek. Pedig a szálloda "gyerekmentes" szállodának hirdette magát. dec- 23-tól - január 2 -ig foglaltuk a szállást, de 26-án inkább hazamentünk. Ha teltházas a szálloda akkor nem szabad menni. Akkor semmi meghittség, ünnepi hangulata nincs.
2020. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sehogy sem tud meghitt lenni a karácsony egy szállodában. Otthon akarok lenni, fát díszíteni, sütni-főzni, nem egy szállodában ülni.
2020. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet lehet, viszont én a karácsonyt máshol nem tudnám elképzelni csak otthon. Szerintem ott sokkal komfortosabb, de a legfontosabb az az hogy kikkel leszel.
2020. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Én még soha nem voltam szállodába karácsonykor de nem is szeretnék. Fogalmam sincs mit lehet azon élvezni, nekem inkább nyaralás feelingje lenne, főleg ha valami meleg helyre mennénk el, hát az katasztrófa.

Itthon is van bőven 30 fok már áprilisban is, nekem elég annyi belőle.



Számomra úgy karácsony a karácsony ha itthon vagyunk, nyugodt családi körben sütünk, főzünk, megy a zene, fát díszítünk, stb.., nem pedig valahol délen egy pálmafa alatt süttetem magam.


Dehát kinek mi.

2020. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdező nem a Bahamákra akar menni, hanem valahova Magyarországon belül. Mi voltunk egyszer egy hotelben a hegyekben és az tök klassz volt a sok hó miatt.
2020. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem érdemes belföldre menni, ne valami mediterrán szállodába, mert annak tuti nincs karácsonyi hangulata. Sárvárt ajánlom. Igazából jó tud lenni a hotelekben is, de közel sem ilyen mint itthon. Én személy szerint semmi pénzért nem mennék el itthonról, de ez mindenkinek a saját döntése:)
2020. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!