Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Róla: Imádja az ilyen terepmintás cuccokat, szeret sorozatot nézni (Vámpírnaplók, Walking dead.. stb ilyenek). Szeret edzeni, sütni. Ezeken kívül még valami olyanra gondoltam, ami kicsit személyesebb, pl fotóalbum (de ez már volt tavaly, szoval ehhez hasonló ötleteket írjatok.

2020. nov. 1. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Bögre egy közös képpel? Esetleg póló egyedi felirattal, teszem fel a "legjobb barát" . Olyan póló is lehet, hogy az övén írja hogy best, a tieden meg hogy friends
2020. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudtam segíteni! :)
2020. nov. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Feliratos póló esetleg lehet közös kép is vagy megcsinálhatom azt aminek biztos hogy örülne hogy egy dobozba beleraksz mondjuk 2 sportszeletet 2 csipszet 2 üdítőt (mindegy mit olyan legyen amit szeret és mindenből 2 legyen) és vidd át a dobozt kapcsold be a kedvenc filmjét és mozizzatok egyet!
2020. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocsi #1 nem láttam hogy a pólót te is írtad
2020. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj!
2020. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezek a nyomtatások annyira sablonosak már szerintem😂
2020. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami igazság. Amúgy szerintem vegyél neki egy terepmintás nadrágot, sapkát, vagy telefontokot.
2020. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
De egy kiskutyát is vehetsz, ha szereti az állatokat
2020. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!