Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Valami személyeset szeretnék ami még karácsony utáni időben is használható és sokat mondó.(15 éves)

#mit adjak karácsonyra #legjobb barátnőnek ajándék
2016. nov. 12. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajándékot.
2016. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem valami saját készítésű diy dolgot készíts neki. A pinteresten jó ötleteket lehet találni. De egy legjobb barátnős karkötő is jó választás lehet. Vagy esetleg fényképes bögre, kulcstartó vagy egy sima fénykép kettőtökről bekeretezve is jó lehet karácsonyra.Remélem tudtam segíteni.
2016. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell az ékszeren/pólón stb rajta lennie, hogy "BFF".

Én például vettem két egyforma láncot, rajta 1-1 szívecskével. Ez is ugyanúgy lehet "barátság karkötő" :)

De szerintem az "Open when letters" is egy jó ajándék ötlet. Nézz utána. Egyszerű, olcsó... Viszont szívből szól. :)

2016. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2016. nov. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!