Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek fiú osztálytársamna...

Mit vegyek fiú osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem a tipikus dezodor, tusfürdőre gondolok. Valami jót szeretnék adni aminek biztos örülni fog. Ti mit vennétek/ minek örülnének (ha fiúk vagytok)?

2020. nov. 1. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod már most, kit húztál? Vagy a barátod? Akkor csak tudod, mi érdekli.
2020. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

És elkezdődtek az idei "Mit vegyek annak, akit húztam?" kérdéssorozatok.


Érdemes lenne tőle megérdeklődni valahogy. Én csajként sokszor olyat kaptam, aminek biztos örül egy csaj, de én nem örültem annyira és nem esett jól, hogy még csak utána se kérdeztek valahogy, hogy minek örülnék.


Nem kell odamenni, hogy cső, Téged húztalak (bár gyakran van egy emberke az osztályban, aki szétkürtöli, hogy kit húzott, szóval lehet, rég tudja, hogy Te húztaf), de simán egyszer melléülhetsz egy órán vagy beszélgethetsz a barátaival.


Amúgy hogy-hogy ilyen korán megvoltak a húzások?

2020. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy közös programot veled.
2020. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oké, az ilyen kérdéseket nem értem. Nem kötekedni szeretnék, de ha semmi információt nem mondasz el róla, csak hogy fiú az elég tág fogalom. Legalább írj már valamit róla..
2020. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát már húztunk, mert az ofőm nagyon akart, és hát fiú osztálytárs, azért nem írtam róla semmit, mert hát nagyon nem ismerem, mert nem velük törődöm, szóval csak általánosításba, hogy mi lehet jó.
2020. nov. 1. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Akkor érdeklődj a barátai között, vagy ha sokszor vagytok együtt tegyük fel közös angol csoport, akkor tekingess felé mit csinál/játszik. Vagy fülelj miket mond a barátainak, hátha elkapsz valami információt.

Illetve ha nincs megszabva hogy tilos elmondani, akkor beszélj vele hogy minek örülne. Én mindig megbeszéltem a személlyel ha nem ismertem, mert sokkal jobb volt úgy adni hogy tudom, hogy örülne neki.

2020. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló vagyok


Az ilyen húzások lényege pont nem az ajándékozás, hanem megismerni a másikat.


+


"Érdemes lenne tőle megérdeklődni valahogy. Én csajként sokszor olyat kaptam, aminek biztos örül egy csaj, de én nem örültem annyira és nem esett jól, hogy még csak utána se kérdeztek valahogy, hogy minek örülnék.


Nem kell odamenni, hogy cső, Téged húztalak, de simán egyszer melléülhetsz egy órán vagy beszélgethetsz a barátaival."

2020. nov. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit bárkinek vehetsz:

2021-es naptárt

tollat

finom édességet, bonbont

kulcstartót

mézeskalácsot

2020. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!