Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi vásároknak az idén...

Karácsonyi vásároknak az idén az idén kampó?

Figyelt kérdés
A helyi (székesfehérvár) elvileg indul november 15-én, de addig még berobbanhat a járvány, elég csak október utolsó hetét nézni.

2020. nov. 2. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogják 100%-osan szüneteltetni a karácsonyi vásárokat, hanem inkább szigorú szabályokat (maszkviselés, távolságtartás, egyidejűleg csak bizonyos számú ember tartózkodhat a vásáron, stb) fognak bevezetni.

Mivel az adventi időszak nagy üzlet (pénz) a kereskedőknek, ezért nem hinném, hogy sztornózzák az idei karácsonyi vásárokat.

Viszont koránt sem a megszokottan fognak szerintem zajlani, hanem szigorításokkal, úgyhogy az adventi hangulat koránt sem lesz olyan emelkedett és felhőtlen, mint az elmúlt években.

Más kérdés, hogyha tényleg nagyon berobban a járvány, akkor lehet, hogy nem fogják megnyitni a vásárokat, hanem inkább online térben (interneten) lesznek úgymond "megtartva".

2020. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

nézd, ha aból indulunk ki, hogy ausztria, akinek krvára semmi ipara és mezőgazdasága, és a turizmusból él(ne), gyakorlatilag már most lezárta az országot egy totál kamu járványgörbével, (értsd: orvosok múlt héten hisztiztek, hogy ők lockdownt akarnak, kurz erre azt mondta jó 6000 napi pozitívnál lehet, erre megugrott az addig napi 2000-valahányszáz eset és napok alatt produkáltak kellő számút), szerintem sehol nem számíthatunk másra.

ennek a hisztinek csak az a lényege, hogy pár elkényeztetett, dr.dr. sokdiplomás szrnak a rózsadombon elkezdett fájni, hogy az átlagembereknek van munkájuk és kapnak fizetést, tehát ezt az állapotot meg kell szüntetni.

2020. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Nagy az esély, hogy kampó - vagy drasztikusan rövidítve lesznek. Jövő héten lockdown valószínű 1 hónapig, holnapi nap kapjuk meg a munkáltatói igazolást+útvonaltervet az otthon és a melóhely közé.

Reggel össze lettünk hívva - akkor mondta a főnökünk.


(Nem, nem rémhírterjesztés akar lenni, még ha a mai napi hírekben egy mukk sincs erről)

2020. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Milyen lockdownra gondolsz?
2020. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
voltak pletykák, hogy 9-én kézifék, én is hallottam. De finomított formában előbbre hozták.
2020. nov. 5. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most miről beszéltek?


Nem lesz semmilyen lezárás ha arra gondoltok, tavasszal megszenvedtünk a lezárásokkal, gazdasággal most megszenvedünk az egészségüggyel. Lehet, hogy lesz nap amikor több százan meghalnak, de ez van, el kell fogadni.

2020. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 Pedig ez ebben a formában nettó rémhírterjesztés.
2020. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!