Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet adni egy 16 éves...

Mit lehet adni egy 16 éves lánynak, aki szereti a logikai dolgokat, rejtélyeket megoldani és hasonlókat?

Figyelt kérdés

Közeleg a karácsony szóval gondoltam, most megrendelem az ajándékokat. Kérdeztem, mit kér, de azt mondta, hogy nem kell semmi. De nagyon közel áll hozzám a lány szóval mégis szeretnék adni neki valamit. Régen mesélte, hogy szereti az ilyen nyomozós játékokat (telefonon szokott játszani).

Valami ajándék ötlet?



2020. nov. 11. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép sakktáblát.
2020. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kis nyomozós logikai társasjáték, egyedül is lehet játszani. Ha nem túl drága, ennek biztosan nagyon örülne és sok boldog órát szereznél neki! Ha tud angolul, beszerezheted úgy is, és akkor közben még azt is gyakorolja:)


[link]

2020. nov. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Kifestő
2020. nov. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Vidd el szabaduló szobába.
2020. nov. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen a szabadulószobát ajánlanám én is
2020. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, a szabadulószoba nekem is eszembe jutott, csak nem tudom, hogy hogyan lesznek a korlátozások a továbbiakban. Inkább valami olyanra gondoltam, mint amilyet a kettes, egyes írt. De a szabadulószoba tényleg jó ötlet!

Köszönöm! Jöhetnék még.

2020. nov. 12. 09:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szabadulószobás játékok is.


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]


Remélem valamelyik bejön majd! ;)

2020. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Társasjáték, kalandregény, szabadulószoba, édesség, Rubik kocka, sakk-készlet.
2020. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
húgom mikor rákapott a sudokura, olyan könyvet kapott, amiben az év minden napjára egy megoldandó rejtvény volt, nagyon örült neki
2020. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Úristen köszönöm nagyon jó ötleteket adtatok!


'7-es' ezek a szabdulószobás társasok ilyen egyszer-kétszer játszhatóak? Úgy értem, hogy ha vannak ilyen feladványok és megjegyzi a megoldásokat, akkor már nem unalmas? Vagy egyáltalán van benne mit megjegyezni?

Nagyon szépen köszönöm szerintem valamelyik társast meg is rendelem :D

2020. nov. 12. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!