Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagymamának milyen könyvet...

Nagymamának milyen könyvet vennétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Idén mindenkinek könyvet veszek.

2020. nov. 19. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Amilyet a nagymama olvasni szeret. Az enyém pl. szereti Kazinczyt, úgyhogy azt vennék neki.
2020. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Történelmit, Műveszetek
2020. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én a Rizsporos hétköznapokat veszem meg neki. Szereti az ilyen témákat.:)
2020. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyim nagyon szereti Fábián Janka könyveit. Történelmi események is vannak benne, romantikus is, szépen is van megírva.
2020. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a nagymamámnak Bálint gazda életrajzát vettem meg, és nagyon örült neki. Ő mondjuk egy vidéki nagymama, és nagyon szeret kertészkedni, meg régen a Nők Lapjában mindig olvasta a Báling gazda rovatát.
2020. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mennyi idös a nagymama, mi érdekli, mennyire szeret olvasni, stb - de ezeket neked kellene jobban tudni.

Esetleg ha kicsit pontosítod a kérdést, több tippet lehet adni.

2020. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress rá, hogy Nagymamás könyvek, hátha kiad valami Karinthyt, vagy valami, régi történelmit.
2020. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Öszintén szólva a "nagymamás" könyvektöl a falra tudnék mászni, pedig nagymama vagyok. Igen nagy butaság azt hinni, hogy attól, hogy valakinek lett unokája, már egy kaptafára készült buta öreg lett, akinek csak a régi történelmi könyv lehet érdekes.

Nézz utána, egy nagymama lehet 40 éves meg 80 is, meg a kettö közt bármennyi, lehet egyszerü, tanulatlan nö, meg széleskörü érdelködéssel rendelkezö, mindenre nyitott ember is. Öket mindet egy kalap alá venni teljesen értelmetlen dolog!

2020. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerni kéne az ízlését, meg hogy mennyire szeret olvasni. Az én egyik nagymamám csak krimiket meg szerelmes regényeket olvasott. A másik meg történelmi könyveket és szépirodalmit. Viszont egy családról készült egyedi, szépen megtervezett fotókönyvvel nem lőhetsz mellé.
2020. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!