Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy 20 éves lányka mit vehetné...

Egy 20 éves lányka mit vehetnék Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Az unokahúgomról van szó. Szereti a csajos dolgokat, imád sminkelni de csak ha olyan kedve van. Eléggé édes szájú, de hogy pontosan melyik a kedvenc édessége azt nem tudom. Mostanában rákapott a főzésre is, leginkább ilyen különleges dolgokat szokott csinálni. Illatszer kilőve, mert nem ismerem az ízlését. Tusfürdő csomagot nem szeretnék adni neki, mert szerintem nem illik. Az öltözködése is mindig más, otthon leginkább ilyen laza stílust követ, mackó nadrág, egyszerű póló, sztreccs nadrág, kardigán. Alkalmakkor szokott csinosabban kiöltözni. Remélem valakinek van valami jó ötlete, előre is köszönöm. :)

25 /f


2020. nov. 20. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vehetnel neki különleges fűszereket.

Vagy a konyhába valamit.

2020. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret sminkelni és a csajos cuccokat is, akkor keress rá: a SinSay-re ott mindig oltári jó dolgok vannak, ruhák, fülhallgatók, I Phone tokok, szemlefedők, hajgumik, hajcsattok, fülbevalók, minden. Ha édesszájú, akkor vegyél neki gumicukrot, csokit, m&m dance-et, kinder tojást, csokiszeleteket, cukrokat, stb...nem érdekes, hogy mi a kedvence, aki édesszájú, az általában ezeket szereti. Ha szeret főzni vegyél neki: pl.: új habverőt, robotgépet, serpenyőt, tepsit, fűszereket, akármit. Azért jó, ha lánynak vásárolsz, mert mi minden csajos dolgot szeretünk.
2020. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Vegyél neki egy lábost
2020. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy fazekat
2020. nov. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem amit a #2-es mond tök jó! de főleg, ha ajándékutalványt kérsz, pl Sinsay-be, mellé nem lőhetsz
2020. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gastrohobbin most jelent meg egy receptgyűjtő könyv, amibe ő maga tudja kigyűjteni, milyen recepteket használ. Ha nem tudod pontosan, miket szokott csinálni, szerintem ez eléggé jolly joker.

Édességet esetleg vegyél valami különlegesebbet, picit magasabb árkategóriából (bár nem tudom, mennyit szánnál rá), amit magának nem feltétlen venne meg.

Lányként én mindig örülök az arcmaszkoknak pl, Rossmannban, dm-ben egész jó ár-érték arányban kaphatók. Ezzel könnyebb kicsit melléfogni, ha pl nem tudod, mire kényes a bőre, stb.

2020. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi #5! Ari vagy :)
2020. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen. #2-es sok ötletet adott. Eddig úgy néz ki hogy ilyen ilyen édesség boxot csinálok neki(Kinder, Milka, popcorn, Harry Potteres vajsör(a kedvence), savanyú gumicukor, meg olyan cukor ami ilyen olvadós is meg nem is, azt hiszem ilyen szivárvány van a csomagolásán és zöld és piros tasakban van. Meg a Sinsayból rendeltem neki ilyen karácsonyi fülbevalót(mondjuk azt inkább csak akkor tudja hordani, de hát karácsony mániás biztos fog neki tetszeni), az utalványon még gondolkozom. Lehet sokan ezt már túlzásnak tartjátok, de egyedüli unokatestvér, és nagyon szoros a kapcsolatunk.
2020. nov. 23. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező! Szerintem nagyon jó ötleteket mondasz, és a vett cuccok már helyén vannak, de szerintem utalvány helyett csinálj még valami kézzel készítettet, én amúgy édességből azt csinálnám, hogy vennék ilyen J alakú cukrot, tudod az a karácsonyi, és még pár csokit, és akkor lehetne csinálni egy szánkót. És mindenkinek köszi még egyszer a bátorító kommenteket! :)))
2020. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Uhh tudom mire gondolsz. Arra a vörös csíkokkal díszített cukorpálcára. Szerintem nagyon jó ötlet, és akkor arra mehetne ilyen kisebb csoki. Köszi még egyszer mindenkinek!
2020. nov. 23. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!