Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Berti12 kérdése:

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra? fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Max 20 ezer forintot szánnék rá Ő 20 éves

Figyelt kérdés
azt gondoltam h egy ajándékosdobozba veszek két könyvet a kedvenc irójától(imád olvasni) egy doboz bonbont, egy közös fényképes párnát vagy keretben egy képet, illetve valami körkötőt. jó ötlet szerintettek?

2018. dec. 16. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a jó ötlet, aminek az általad ismert és szeretett személy örül.
2018. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Szia. Szerintem ezt a közös képes ajándékot hagyd meg Valentin napra! 1-2 könyv szerintem elég,vagy ha tényleg rá szeretnél még költeni,akkor esetleg egy Pandora karkötő. Vagy ha nem is pont Pandoràt, de ne bizsut vegyél kérlek! Az annyira lehangoló.
2018. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%
Szerinted a Pandora mi? Segítek, Túlárazott bizsu.
2018. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet a swarovski karkötővel?
2018. dec. 16. 16:12
 5/8 anonim válasza:
Könyv nagyon jó ötlet, ha kapnék bármit a Pandorából annak nagyon örülnék, szóval azt tudom ajánlani :) én is pont 20éves vagyok
2018. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A könyv jó ötlet szerintem is, esetleg a Pandora karkötő, vagy egy fürdőbomba. Annak szerintem örülne, és még olcsó is (kb.400 ft a dm-ben)
2018. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Swarovski is szép, és ízléses. Azt is vehetsz neki:) vagy esetleg egy kis fülbevalót,ha ki van lyukasztva a füle:)
2018. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És mindezt 20k-ból?


A könyvnek biztos fog örülni az ékszer meg kitudja ha szereti az ilyesmit akkor jó ötlet.

A pandora nem csak bizsu, vannak színarany/ezüst ékserei is. A swarovski nál sem mindegy a foglalat. A név csak a kristályt jelöli, határ a csillagos ég.


Ja és még valami, bizsunál sem mindegy, hogy milyen. Egy arannyal futtatott nem fogja három viselés után megfogni a bőröd, meg jobb eséllyel nem peregnek ki a kövek a legkisebb fuvallatra.

2018. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!