Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén nem lesznek olyan mértékű...

Idén nem lesznek olyan mértékű adventi, karácsonyi díszítések, dekorálások, mint az előző években?

Figyelt kérdés

Ugye a karácsonyi vásárok sajnos jórészt hanyagolva lesznek, meg aztán sok helyen olvastam, hogy az idei év mennyire borzalmas minden szempontból (rossz anyagi helyzet, munkanélküliség, bizonytalanság, járvány).

Aztán az egyik ismerősömmel beszélgettem - amikor is megemlítettem neki a közelgő ünnepeket, aki erre azt mondta, hogy idén "csakazértis" teljesen kidekorálja a házát, mert ha ilyen rossz volt az év nagy része, legalább az utolsó hetek ünnepélyes hangulatban teljenek el.


Ti hogy vagytok vele?

Fel fogjátok díszíteni a házat/lakást, legalább úgy (vagy akár jobban is), mint tavaly és lélekben készülődtök a karácsonyra (és szilveszterre), vagy idén hanyagoljátok az ünnepeket?



2020. nov. 22. 18:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
90%
Nálunk is hasonló a helyzet mint a 9-nél:D Már halloween után küzdelem indul, eleinte csak 1-2 égő kerül fel, de aki még halottak napja előtt felteszi, azt jól kibeszélik az utca végén Mari néniék. November végén és december elején viszont már mindenki teljes lázban ég, volt már olyan, hogy valaki "erősítést" hívott, és jött az anyós vidékről a sok égővel. Álatalában az közepén lévő taxisnak a legszebb a háza, mint valami amerikai filmbe (de amúgy szerintem még az ízlésesen belül van és elég látványos) és mivel ő lakik a kereszteződésbe, az övé a dicsőség. De ahogy idén elnézem mindenki bekeményített, szóval nekünk is muszáj lesz:D
2020. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!