Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen fenyőfát szoktatok...

Milyen fenyőfát szoktatok venni karácsonyra a házba?

Figyelt kérdés
Lucfenyő? Vagy milyet?

2020. nov. 25. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi ezüstfenyőt, vagy Nordmann-t.
2020. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Mostanában nem tervezek még fenyőágakat sem (nem azért, mert nem lennék "hívő keresztény" de megszoktam már, hogy NAGYON KELL VIGYÁZNI minden fillére...) De aztán lehet, hogy mégis szert teszek az utolsó pillanatban valamire, ami ÜNNEPI HANGULATOT FOG ÁRASZTANI - akár fenyő helyett is.


A koronavírus járvány miatt is vagyok ennyire óvatos (na, nem a fenyőkkel van bajom meg az esetleges árusokkal...)


Tavaly még megvolt a mini műfenyő - most már lehet, hogy nyoma veszett. (Nincs nagy családi "banzáj" körülöttem. Egyedülállónak számítok megint.)


Ui: remélem nem gond, hogy válaszoltam. Talán más hasonló helyzetben lévő embernek is reményt adok, hogy NE KELLJEN SZÉGYENÉRZETTEL KÜZDENIE, amiért nem óriásfenyőre telik esetleg, meg "nincsen családja" bármilyen okból kifolyólag. Sokan kerültek az idén krízishelyzetbe a gazdasági válság miatt.

2020. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Mi is ezüst vagy nordmann.


#2 Sajnálom, ez szomorú, hogy sokaknak így kell teljen a karácsonya és még sajnálatosabb, hogy a koronavírus miatt még többen lesznek akik kénytelenek lesznek teljesen elfelejteni idén azt, hogy ünnepek vannak. Még jobban sajnálom azokat akiknek gyerekük is van és így jutottak ilyen sorsra...


Kitartást kívánok mindenkinek akinek kihúzta ebből az évből a karácsonyt a vírus, kívánom nektek, hogy a következő évetek kétszer olyan jól alakuljon, mintahogy ez az év elcsesződött.

2020. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nordmannt, mert nem vagyok hajlandó hullott tűleveleket porszívózni.
2020. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Mikor milyet.

Az ezüst és a narman a legszebb de a lucnak van a legjobb illata

2020. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A nordmann fenyőnek enyhe citromillata van, ami idővel sajnos büdös savanyú szaggá alakul, de addigra amúgy is itt a Vízkereszt, amikor le kell szedni.
2020. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Régebben csak nordmann, de átálltunk műfára, túl sok volt a macera az igazival. Az igazi fenyő illat persze hiányzik minden évben.
2020. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Ezüst a legszebb, nem nagyon hullik, de iszonyatosan szúr, rémálom díszíteni, és utána leszedni is.

Normann van nekünk legtöbbször. Nem hullik, nem szúr.

Luc szép, formás, de nagyon hullik.

2020. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!