Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az mit jelent vajon, hogy...

Az mit jelent vajon, hogy korlátozások nélküli karácsonyt akar a kormány? Megnyitnak megint mindent? Éttermeket, mozikat, múzeumokat, edzőtermeket...stb?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt inkább arra érteném, hogy a családok együtt lehetnek, és nincs taka 8 után. Amiket felsoroltál, azok úgymond szórakozási lehetőségek, nincs köze a karácsonyhoz.
2020. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az éttermekbek talán annyiban, hogy szívesen jöttek össze a családok/barátok ünnepek előtt egy ézteremben vagy kávézóban. Szerintem ilyenkor picit nagyobb volt a forgalom. Vagy vásátlás közben ültek be valahova. Sok nagyszülő meg 24. az Állatkertbe vitte reggel a gyereket amíg a szülők díszítették a meglepetésnek szánt fát. Ilyesmikre gondoltam.
2020. nov. 30. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is amit 1-es mond, az lesz a maximum.
2020. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
EGyelőre csak terv, és az esetszámok függvényében szeretNÉ feloldani a kormány a családi összejövetelekre vonatkozó létszámkorlátot.
2020. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Csak tudjátok nagyon nehéz, hogy olyan helyen dolgozom amit bezártak. És olyan hírtelen zárnak meg nyitnak mindent, hogy erre nem lehet felkészülni/alkalmazkodni. Ha legalább 1 héttel előtte tudnánk nem lehetetlenülne el minden. :(
2020. nov. 30. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg a mostani korlátozásokból csak a kijárási tilalom és a 10 fős limit oldódna fel.


Nyilván a többi nem igazán tartozik az ünnepekhez így azokat meghosszabbítják.

2020. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!