Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kézzel készített ajándékötlete...

Kézzel készített ajándékötletek anyának?

Figyelt kérdés

Valami egyszerű, kézzel készített ajándékot szeretnék neki adni, de nincs semmi ötletem.

16L



2020. nov. 30. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szalvétatechnikával megcsinálni valami fa dobozt, pl. teafilter-tartót?
2020. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] - ehhez búza vagy burgonyakeményítőt kell használni, mert a kukoricakeményítőtől vajszínű lesz a massza, nem ilyen szikrázó fehér "porcelánutánzat" vagy egy bármilyen egyszerű keksz dizájnosan csomagolva [link]
2020. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pixeles kulcstartó?
2020. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ötletadónak nézd meg Szilajka Erzsébet kavicsképeit.

Szerintem bárhol tudsz gyűjteni kavicsot, és csinálsz valami klassz képet belőle!


[link]

2020. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pinteresten nézz szét, ott nagyon jó DIY dolgok vannak! Én is kézzel készített ajándékot szoktam adni, és mindig onnan csinálom meg :)
2020. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz jól rajzolni vagy festeni, abból is ki lehet hozni valamit... Én múlt karácsonykor például sok festett kavicsot csináltam, nagyon szépeket és különlegeseket lehet készíteni. Szalvétatechnika tényleg nagyon jó, gyertyán is nagyon szépen tud kinézni (bár akkor nem ajánlott meggyújtani, csak dísznek). Karkötő, színes fonalakból, esetleg gyöngyöket is közéjük fonva. Vagy ha szeretsz sütni-főzni, viszonylag egyszerű csokiból, aszalt gyümölcsökből vagy magvakból bonbonokat csinálni, vagy egy finom sütit :)
2020. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!