Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki tölti még egyedül a karácso...

Ki tölti még egyedül a karácsonyt, meg az adventet idén?

Figyelt kérdés
Csak nekem hiányzik a családi körben meggyújtott adventi koszorú hangulata? Az adventi kalendárium bontogatása? Én imádom a karácsonyt, és mindig már októberben teljes lázban égek, mint idén is, de most ez koránt sem volt olyan boldog. Nehéz egyedül díszíteni a lakást, negyed adag kekszet sütni és egyéb ilyenek. Csak én vagyok így ezzel? Szedtem össze karácsonyi ajándékokat rászoruló gyerekeknek, hogy boldog karácsonyuk legyen, de régen ezt is mindig a nagymammámmal csináltam, aki most kórházban fekszik és fel sem ismer, nem akarja hogy bemenjek hozzá! Ti is egyedül lesztek karácsonykor? 21N vagyok ha érdekel!

2020. dec. 1. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül leszek, bár nekem karácsonyi feelingem nincs is már évek óta (amióta egyedülálló lettem). Most van egy új párkapcsolatom, de mindkettőnk sérülékeny, idős rokonaira való tekintettel hetek óta nem találkoztunk és karácsonykor sem fogunk. Úgyhogy valószínűleg otthon fogok ülni tökegyedül.
2020. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Rokonaim nem élnek már, a párkapcsolatomnak tavasszal lett vége, és egyelőre nem is engedek magamhoz senkit közel.

Szóval szép lesz a karácsony, igen....

49 F.

2020. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek. De örülök neki. A járvány pozitív hozadéka. Nekem mindig borzalmas volt az ünnep. Kötelező feszengés a rokonokkal meg hülye anyámat elviselni. Most hála az égnek nem lesz semmilyen családlatogatás a covid miatt. Finomat vacsorázom, iszom egy pohár bort, nézek valami jó filmet. Esetleg sétálol egyet a kertvárosban és megnézem a kidíszített ablakokat. Meg a szomszédaim ajtajára csempészek ajándékot. Végre igazi ünnep lesz. A rokonaimmal ellentétben én jó társaság vagyok :D
2020. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Sajnálom. :(
2020. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek, csinálhatnánk valamit együtt. Mit sütsz? Viszek hozzávalókat és segítek díszíteni a lakást. :) 30/F
2020. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En os egyedül leszek itthon és szerintem filmezni fogok majd

30/F

2020. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek. :/
2020. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!