Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Rajtam kívűl szeret valaki...

Rajtam kívűl szeret valaki egyedűl lenni karácsonykor?

Figyelt kérdés
Sajnos szenteste el kell mennem a "családomhoz" halászlét enni és jó képet vágni.(anyám, és testvérem "családja"") alíg várom hogy túl legyek rajta,és haza menjek békés nyugodt magányomba.Itthon senki nem bánt,itthon jól vagyok.

2019. dec. 12. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell elmenned? Kötelező? Ha nem akarok elmenni, akkor nem megyek el. Ha olyan viszonyban vagyok a családdal, hogy a hátam közepére sem kívánom őket, akkor miért kínoznám magam a jelenléttel?
2019. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 mert el kell! mert ha nem megyek el, anyámra rájön a hiszti! mióta nem lakom ott (15 éve) nem mertem nem elmenni! már most kezdek belebetegedni,hogy mi lesz abban a pár órában, amíg ott leszek.(tudom jól hogy mi lesz) megbolondulok! bár ne élném meg az idei karácsonyt!semmit nem utálok jobban, mint a "szent estét".
2019. dec. 12. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Addig örülj,míg van kihez menned...de főleg annak,hogy vannak rokonaid. Bárcsak nekem is lehetne kihez mennem nemcsak karácsonykor,hanem minden nap. Csak sajnos nincs rá lehetőségem,mert születésemtől egyedül vagyok.
2019. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3. rokonaim? veled most többet "beszéltem" mint a testvéremmel egész évben.még fészbuk ismerősök sem vagyunk.
2019. dec. 12. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha ekkora nyűg, én biztosan nem mennék el. Hisztizzen ahogy akar, nem érdekel. Saját magadnak csinálod a problémát. (#1)
2019. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Te ilyen ember vagy. Egyedül sem érzed magad magányosnak. Kevesen értik és kevesen érnek meg erre. Általában csordában érzik jól magukat az emberek. Én megértelek.
2019. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem azert kamu a kerdes, mert a szenteste a csaladdal nyilvanvaloan az ajandekozasrol is szol, tehat a kerdezo kap a szuleitol es a testveretol valami ajandekot, es o is vesz nekik valamit. Es nem hiszem el, hogy 15 eve nem meri egy felnott ember felvallalni amit csinalni akar/nem akar.

Szoval, szerintem vagy az egesz kerdes kamu, vagy reszleteiben az, pl. a kerdezo el sem koltozott otthonrol, a mamahotelben lakik, ezert nyilvanvaloan nem zarkozhat be a szobajaba.


Egyebkent en sem talalkozom a csaladommal, csak a ferjem csaladjaval. Veluk viszont szivesen es orommel.

2019. dec. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

Ha valóban így van,akkor elég szomorú a helyzetetek,sajnálom.

3. voltam.

2019. dec. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
72%

Mi nem is tartunk karácsonyt, mert nem akarunk szembesülni a problémákkal.. Miért is vidámnak lenni,amikor anyukám régi betegsége kiújul, én kopasz vagyok, apám elhagyott, a nagyszüleim szinte a sírban..

A suli nehezen megy és a pénz hiánya miatt nem csinálhatom amit szeretnék. Nem tudok örülni, nem lenne őszinte. Ajándékokra sincs pénz mert ma jött az 50000 forintos vízszámla mert folyik a wc ..végül nem csináltattuk meg mert nincs rá...

Na mindegy , én is egyedül töltöm a Karácsonyt, anyám dolgozik és én a matek témazáróra tanulok hogy ne legyen a negyedik újra egyes... :(

2019. dec. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Én minden egyes nap szeretek egyedül lenni.

Azért írok ki kérdéseket és válaszolgatok gyakorira, mert nincs szükségem társaságfa és beszélgetésekre.

2019. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!