Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Akiknek több gyereke van,...

Akiknek több gyereke van, minden gyerek ugyanannyi és ugyanolyan értékű ajándékot kap?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából igen, bár nem szoktam patikamérlegre tenni!

Ha már 1000 Ft körüli a különbség, akkor valamit még kap.

2020. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
NEM, nálunk az ajándékok soha nem péznben mért dolgok, hanem hogy ki minek örülne a legjobban. Van, amelyik gyereknek kisebb pénzbeli értékü ajándék lesz, de azt már egy ideje szerette volna, sokkal jobban örül, mintha drágább valamit kapott volna csak azért, mert a másik is azt kapott.
2020. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Összegben én sem tudom mennyi kb, mert nem számoltam ki. Szerintem közel azonos. Darabra ugyanannyi.

De most felmerült egy újabb probléma. A kicsi két hatalmas ajándékot kap. Nem nagy cucc, csak a doboz bazi nagy (egy baba kisággyal meg egy babakocsi). Ellenben a tesója ajándékai jóval kisebbek, de nem értékesebbek. Illetve neki konkrét kívánságai voltak. Azokat meg is kapja, de nagyon eltörpülnek a nagy dobozok mellett. És félünk hogy csalódás lesz belőle. Viszont csak azért nem akarunk venni valami óriási vackot, hogy ne nézzen ki hülyén.

2020. dec. 9. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idösek a gyerekek? Esetleg átcsomagolni az ajádnékokat egy nagyobb dobozba nem lenne megoldás? Meg a kicsikét kisebbe?
2020. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:48


Ha akkorák a gyerekeid, hogy még a doboz mérete a mérvadó náluk, akkor a kisebb méretű ajándékot csomagold nagyobba. Akár megcsinálhatod a nagydobozban kisebb, abban ,ég kisebb, stb

2020. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nálunk úgy van , hogy a 10 évesek (10-19) 10 ezer, 20 asok, 20 ezer, 30-asok 30 ezer stb így tovább - értékű ajándékot/ vagy borítékot kapnak ;)
2020. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a más méretűbe csomagolás jó ötlet :) köszönöm
2020. dec. 9. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!