Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok apukámnak karácsonyra...

Tudnátok apukámnak karácsonyra ajándék ötleteket mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára karácsony lesz és lassan szeretnék beszerezni egy-két dolgot, hogy ne az utolsó percre maradjon. Jelenleg apukámnak a legnehezebb valamit adnom, semmi ötletem nincsen. Már rákérdeztem, de a szokásos "nekem mindegy, nincs semmi ötletem" dologgal letudta, ami nekem nem nagy segítség volt :). Ideje sajnos kevés van, jelenleg valamilyen rövidebb könyven gondolkozok, amit hamar el tud olvasni. Érdekli a második világháború, főként a harckocsik, tankok, fegyverek és hasonló dolgok. Az ilyen szép, díszes alkoholos üvegeket (nem tudom van-e valami hivatalos nevük xd) gyűjti, de még régebben kapott már olyat amit mi díszítettünk ki tesómmal. Valamint szereti az ilyen régiségeket, a régi pénzérméket gyűjti is, de nem tudom olyat tudnék-e beszerezni, egy olyan áráról nem is beszélve. Ezen kívül semmi konkrétabb dolgot hirtelen nem tudok mondani, sajnos nem velünk él már, egy jó ideje elköltözött tőlünk, ezért is vagyok információ hiányában. Minden segítségét előre is köszönök :).

16/l


2020. dec. 9. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél neki világháborús makettet amit össze lehet építeni, pl tankot akár.

[link]

Vannak olcsóbbak is, ez csak egy példa.

Én apukám szeret nagyon ilyenekkel bíbelődni, őt meg a középkor érdekli, rengeteg ki van már állítva a vitrinbe amit ő rakott össze.

2020. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!