Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Karácsony

A kérdés

Szerintetek mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Amit tudni kell róla,szereti a focit,szeret olvasni(jó könyv tippeket is szívesen fogadok),szeret enni :D .Igazából azért örülnék a segítségnek,mert nálunk szokás családon belül is húzni és idén őt húztam.8000 Ft értékben szeretnék valamit

Keress kérdéseket hasonló témákban: karácsony, ajándék, szenteste

dec. 6. 19:17  Privát üzenet  

A válaszok
banditos nevű felhasználó válasza:

Libriben stb boltokban nagyon jó focis könyvek vannak. :)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 6. 20:19 Privát üzenet
Én azt javaslom, hogy vegyél neki egy 3-4ezer forintos kőnyvutalványt, így nem tudsz mellé fogni. Esetleg egy focis párna/bögre.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 8. 16:43 Privát üzenet

Jegyek focimeccsre, egy haverjával vagy veled.

Süss neki vmit, amit nagyon szeret.

Bögre vagy póló, egy kedvenc focistájának a képével.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont dec. 8. 22:04 Privát üzenet
A könyvutalványt nem javaslom. Olyannak, akit jól ismerünk találjuk már ki a vagyát, meg hogy melyik könyv tetszene neki. A focis könyv jó, de válssz te. Aztan vannak ilyen focis sálak pl-ha hord ilyensmit. Vagy pl vmi klassz feliratos póló- ami rá jellemző- kb minden plázában csinálnak ilyet. Sajnos nekem már nem él az apukam, szerencsés vagy, hogy megajándékozhatod! Szép ünnepet!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 8. 23:29 Privát üzenet
Én nagyon sokat olvasok. Sokszor még én nem tudom eldönteni, hogy melyik könyvet vegyem meg, melyik lesz tényleg izgalmas. És van, hogy mellényúlok. Ha nekem könyvet ajándékoznak, akkor a listát tőlem kapják meg. Én ajándékutalványnak örülnék. Imádom kiválasztani én magam a könyveim a boltban.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont dec. 9. 02:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit adjak apukámnak karácsonyra? Több lent.
Mit vegyek apukámnak Karácsonyra?
Mit vegyek anyukámnak, apukámnak, báttyáimnak karácsonyra?
Mit vegyek apukámnak karácsonyra?
Mit adjak apukámnak karácsonyra?
Mit vegyek/készítsek az anyukámnak és az apukámnak karácsonyra?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Karácsony rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!