Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit vegyek apukámn...

Szerintetek mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell róla,szereti a focit,szeret olvasni(jó könyv tippeket is szívesen fogadok),szeret enni :D .Igazából azért örülnék a segítségnek,mert nálunk szokás családon belül is húzni és idén őt húztam.8000 Ft értékben szeretnék valamit

2018. dec. 6. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Libriben stb boltokban nagyon jó focis könyvek vannak. :)
2018. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy vegyél neki egy 3-4ezer forintos kőnyvutalványt, így nem tudsz mellé fogni. Esetleg egy focis párna/bögre.
2018. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jegyek focimeccsre, egy haverjával vagy veled.

Süss neki vmit, amit nagyon szeret.

Bögre vagy póló, egy kedvenc focistájának a képével.

2018. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A könyvutalványt nem javaslom. Olyannak, akit jól ismerünk találjuk már ki a vagyát, meg hogy melyik könyv tetszene neki. A focis könyv jó, de válssz te. Aztan vannak ilyen focis sálak pl-ha hord ilyensmit. Vagy pl vmi klassz feliratos póló- ami rá jellemző- kb minden plázában csinálnak ilyet. Sajnos nekem már nem él az apukam, szerencsés vagy, hogy megajándékozhatod! Szép ünnepet!
2018. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat olvasok. Sokszor még én nem tudom eldönteni, hogy melyik könyvet vegyem meg, melyik lesz tényleg izgalmas. És van, hogy mellényúlok. Ha nekem könyvet ajándékoznak, akkor a listát tőlem kapják meg. Én ajándékutalványnak örülnék. Imádom kiválasztani én magam a könyveim a boltban.
2018. dec. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én évek óta könyvet kérek mindenkitől, és a könyvutalványnak nagyon szoktam örülni, így biztosan olyan könyvet veszek, ami még nincs meg.

Apukád milyen témájú könyveket szokott olvasni? Úgy könnyebb lenne segíteni :)

2018. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!Nagyon Boldog Karácsonyt kìvánok Nektek! :)
2018. dec. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!