Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor mért szokás...

Karácsonykor mért szokás olyan sokat enni, sok félét főzni, hogy erre még reklámok is reagálnak, hogy vegyen puffadásgátlót az ünnepekre?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez egyáltalán nem általános. Én senkit nem ismerek, aki csak azért mert karácsony van, direkt hülyére zabálja magát, utána meg gyógyszert szed rá. 😂


Pedig elég nagy az ismeretsegi köröm.

2020. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a "bűnözés időszaka", az "alig ettetek, szedjetek még" családi nyomás ideje és a "megkóstolom, aztán szedek még 2 tállal" hozzáállás.
2020. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen ez biztos benne lehet... "olyan ritkán vagytok itt , egyetek még", "óhhh csontsovány ez a lány, szedek neked" , " zsírját is szedjél neki" meg amikor xy kuzin elsüti, hogy a mellét vagy a seee...combját adjam" stb... kajadiktatúra
2020. dec. 9. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül szokás, csak egyrészt ilyenkor sok kaját csinálnak és nem mindenki tud ellenállni neki, másrészt meg sokan végiglátogatják a családot, ahol jellemzően mindenki várja őket valamivel, ha más nem akkor egy kis sütivel és ha magadtól nem eszel eleget belőle, akkor jön a kínálgatás. Sok kicsi (vagy nem is olyan kicsi) meg sokra megy.

Mi szűk családi körben szoktunk ünnepelni, nincs 20 féle étel és túlzó adagokat se szoktunk enni. Lehet az átlagnál egy kicsit többet, de nem kiemelkedően, szóval sose kellett még gyógyszer utána.

2020. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az elmúlt 1-2-3 évben realizáltam, hogy Magyarországon ez szokás karácsonykor, pedig betöltöttem a 30-at. Nálunk sosem volt nagy zaba, mindig eszünk valami finomat, aztán filmezünk és ennyi.
2020. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van ez de a karácsony nekem is a nagyméretű zabálásról szól.


Csak nekem nincs szükségem puffadásgátlóra, kinyomom a wc-be amit kell.

2020. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk semmivel sem fogy el több étel, mint egy hétköznapon, nem a nagy zabálásról szól az ünnep.
2020. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!