Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha az osztálykarácsonyon nem...

Ha az osztálykarácsonyon nem leszek ott, hogy adjam oda a húzott személynek az ajándekot?

Figyelt kérdés

Szóval pénteken húztunk neveket, és most pénteken lesz az oszt. Karácsony, de nagyon nagyon valószínű (inkább biztos xd) hogy csütörtöktől nem tudok bemenni.

És most nagyon kétségbe vagyok esve hogy hogy adjam oda :/

Arra is gondoltam, hogy az egyik legjobb barátnőmet megkérem hogy adja neki majd oda, de az milyen lenne már.. segítsetek



2020. dec. 13. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj aznap neki egy üzenetet, hogy "Szia, téged húztalak. Sajnálom, hogy nem tudtam bemenni, de ekkor meg akkor oda tudom adni az ajándékod, ha megfelel."

Lehet azt mondja, hagyd a fenébe. Január első suli napján beviszed.

2020. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
GLS
2020. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Osztályfőnöknek oda adod a névvel együtt. gondolom vele lesz a rendezvény.

Majd írsz neki, vagy jelzed, hogy Te húztad, de mivel nem leszel ott így az ofő fogja odaadni.


Az utólagos azért nem az igazi mert akkor ő lesz az egyetlen aki ajándék nélkül marad.


Gondolom a tiédet is majd az ofő adja oda utólag (

2020. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.

Az nem hiszem hogy jó lenne, vagyis hát az ő helyében nekem nagyon kellemetlen lenne


2. Mi?😅


3. Rendben, ez mondjuk logikus😊 Köszönöm!


Mindenkinek ment a zöld kéz :)

2020. dec. 13. 23:00
 5/8 anonim válasza:
100%
Mi úgy szoktuk hogy egy barátunk beviszi, de az is jó ötlet ha személyesen szeretnéd odaadni hogy írsz neki hogy te voltál az és valamikor találkozni szeretnél.
2020. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnök vagy egy barátnőd adja oda neki aznap. Ne Karácsony és a szünet után.
2020. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A barátnőimnek végül nem tudtam odaadni hogy vigyék be neki Így hát írtam neki reggel egy vibert, de tényleg nagyon bűntudatom volt.

Aztán nagy kő esett le a szívemről amikor válaszolt hogy semmi baj :)

Délután talán oda tudom adni.


Köszönöm amúgy a válaszokat:3

Amúgy az osztályfőnök azt válaszolta mikor kérdeztem 3-adjára hogy aki nem tud majd bejönni pénteken az mit csináljon, hogy kötelező bejönni.

És otthagyott xd Pedig neki akartam volna odaadni. Mindegy.


Előre is boldog karácsonyt mindnekinek 😄😄

2020. dec. 18. 07:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meg lett oldva. Nektek is boldog karácsonyt 😊
2020. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!