Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot adhatok a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, mivel nincs különösebb érdeklődési köre, hobbija sem. 30-as évei elején jár. Ha esetleg tudtok jó ajándék ötleteket szívesen fogadom.

2020. dec. 19. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl egy szép nyaklánc, fürdőbomba, kényelmes pihepuha pizsama (az most úgyis egyenruha senki nem megy sehova), minőségi forrócsoki vagy tea szett, valami társasjáték amit közösen játszhattok, masszázsolaj, manikűr szett, egy jó könyv, sminkes neszeszer, egy pár fülbevaló...


Én kb ennyi idős nőként ezeknek örülnék 😉

2020. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Az ajándékozáskor mond neki hogy "Várj egy pillanatot, hozom az ajándékod!", és menj vissza ebben, de csak ebben: [link]
2020. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Én valami ruhát vennék neki, amit szívesen látnék rajta és amiben szívdöglesztően néz ki
2020. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
#3: Ezen logika alapján én ezt adnám neki: [link]
2020. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 3 vagyok

Nagyon kreatív :DD

2020. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jövő évi naptárat.
2020. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!