Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 15 éves fiú vagyok és nem...

15 éves fiú vagyok és nem tudom hogy mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra? Esetleg vigyem el moziba vagy tárgyi ajándékot vegyek neki? Aki tud az ötleteljen.

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 15:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mesélj a barátnődről!
2015. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezernyi ilyen kérdés van már, egyébként is te ismered, innen nag valószínűséggel más nem.
2015. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Szakíts vele. Ha azt gondolod, idegenek személyesebb, jobb ajándékot tudnak ajánlani, mint Te, akkor ez a legjobb megoldás.
2015. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
47%

Én nagyon örülnék fülbevalónak, vagy egy sálnak. Te tudod, hogy mekkora értékben szeretnél vásárolni, és a te barátnőd.

Moziban szívesen megnézném a Káosz karácsonyra filmet, mert ettől talán lenne egy kis hangulatom a karácsonyhoz.

15/L

2015. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
egy-két csomag csoki mindig jó megoldás, ha más nem jut eszedbe
2015. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Valami tárgyi ajándékot mindenképp. A mozi vagy más élmény is remek ötlet, csak mellé valami apróság is legyen, amit eltehet emlékbe. Plusz 15 évesen még lehet nem mászkálhat kedve szerint és összevissza rohangálhat a rokonokhoz egész ünnepek alatt, úgyhogy a karácsonyi program lehet nem játszik.

Az ajándék legyen személyes, tükrözze, hogy törődsz vele, foglalkozol vele. Te tudod, mit szeret. Nem kell drágának lennie, lehet egy bizsu, kulcstartó, sál, körömlakk, parfüm vagy valami teljesen egyedi dolog, ami passzol hozzá és tudod, hogy boldoggá tenné. :)

2015. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
62%

XXXL óvszert csomagoljál be szépen, masnival, díszcsomagolásba.


Azzal a feltétellel, csak otthon, szenteste, családi körben bonthatja ki.

2015. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

mindenképpen lepd meg valami tárgyi ajándékkal is, az sokkal személyesebb, és ahogy az előttem levő is írta, el tudja tenni emlékbe. :) Esetleg leírhatsz pár dolgot róla, hogy mit szeret. Attól is függ, hogy mennyit szánsz a dologra?


Ajánlok pár dolgot, aminek én örültem volna ennyi évesen:

- sapka + sál szett - ami illik a stílusához

- színezett ajakápoló (van ilyen, hogy Maybelline Babylips, DM vagy Müller drogériában kapható, kb 700 Ft, elég jó cucc és trendi is)

- Playboy parfüm (nem vészes az ára, és szuper, fiatalos illataik vannak)

- valamilyen helyes ékszer, mondjuk fülbevaló vagy nyaklánc

- ezen kívül bármilyen apróság jól jöhet még, akár csinálhatsz egy kisebb csomagot is belőle: illatosított gyertya, csoki, kis téli szobrocska/figura

- közös kép valamilyen szép képkeretben

- körömlakk

2015. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

esetleg vehetsz neki valamilyen könnyed, csajos könyvet, ha szeret olvasni, például:


- LOL-könyvek

- Katie Fforde: Karácsonyi lakoma és más történetek

- Sarah Morgan: Hóvarázs


utóbbi kettő karácsonyi, aranyos, romantikus regények :)

2015. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok ötletet!
2015. dec. 20. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!