Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol töltsem a karácsonyt?...

Hol töltsem a karácsonyt? Barátnőmnél, vagy otthon.

Figyelt kérdés

Koronavírusos fertőzött voltam antigén tesztel, 10 nap után szabad voltam, nem kellett mennem tesztre. Barátnőmmel 1 évet vagyunk együtt. A legtöbb időt a barátnőmnél töltöm. Mikor megtudtam hogy pozitív fertőzött vagyok, másnap a szüleim mentek tesztre, és szintén pozitívak lettek. Aztán 5 nap múlva a nagyszüleim is pozitívak lettek. Szüleimnek véget ért a karantén, nagyszüleimnek 24. szentestén végződik a karantén. Anyósom azt mondja, hogy ne menjek haza, mert még karanténban vannak a szüleim. Szüleim már nincsenek karanténban, és amúgy sem lehetnek fertőzöttek és én sem regalab fél évet. Szentestén végződik a nagyszüleimnek a karantén. Mikor nekem végződött a karantén már a szobánkba járt az anyós, mikor fertőzött voltam akkor nem járt hozzánk. Szüleim azt mondják, hogy remélik, hogy karácsonykor együtt leszünk. Az anyós azt mondja ha haza megyek karácsonyozni akkor hozzájuk 10 napot ne jöjjek. Szüleim a fejemhez vágják, hogy én tőlem lettek pozitív fertőzöttek egész család. Mert hogy járok munkába stb. Hogy onnan haza hozhattam.



Akkor most mit csináljak? Menjek haza, ahol fogom hallani, hogy én tehetek mindenről, vagy maradjak a barátnőmnél.

Az egy dolog, hogy karácsonykor együtt a család, de ha karácsonykor együtt a család én a kedvesemmel nem lehetek aznap és másnap sem, csak újév után.

De szerintem a 10 napos karantént minek kellene betartani. Hisz nem vagyok fertőzött. Aznap mikor nekem végződött a karanténom már az anyós velem volt. És én miért ne lehetnék a családommal szentestén mikor akkor végződik a karantén? Lehetek a családommal, de akkor megint a párommal nem lehetek. De szerintem ez hülyeség. Ha aznap mikor végződött a karanténom voltam anyóssal akkor aznap mikor nagyszüleimnek végződik a karantén, miért nem lehetek velük? Semmi logika, nulla logika.


De most nincs igazam?

Mi a véleményetek?


2020. dec. 20. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
#Maradj otthon
2020. dec. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Maradj otthon jobban jársz. Koronavírustól függetlenül.

Ilyenkor jönnek elő a régi családi sérelmek, meg stb.


Nekem az asszony pl ma vágta a fejemhez hogy, elhúzhatok a francba! Valami kis hülyeség miatt, nem találta a kulcsot vagy ilyesmi.


Ugyhogy inkább töltse a saját közegébe az ünnepeket mindenki. Ha másnem egyel kevesebb sérelmi vita elkerülhető.

2020. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Karacsony leginkabb csaladi unnep!
2020. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!