Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyon gáz, hogy nem vettem...

Nagyon gáz, hogy nem vettem semmit karácsonyra a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Nincs zsebpénzem. Szüleim tartanak el, de még bőven nem vagyok 18.

Egyedül nem mehetek sehova, úgyhogy ajándekot így nem tudtam beszerezni. Gondoltam, majd közösen veszünk apukámmal valamit anyanak, anyaval meg apanak.

Nos, apának vettünk is, de anyukám szerintem úgy gondolta, hogy en csak segítettem neki, es amugy én is vettem apukámnak ajándekot. Apummal viszont sehova nem mentünk anyunak, szóval csak remélem, hogy valami nagyon klassz ajándekot vett, amin tudnánk osztozni.

Most csináltam anyukámnak ilyen kuponokat, hogy "ölelés" meg házimunkak felsorolva, hogy könnyítsek rajta, viszont úgy érzem, hogy egni fog a fejem este, amikor ajándekozás lesz. Mármint hogy nem vettem semmit. De ugye az meg szerintem furcsa, hogy anyumektol kérek pénzt az ajándékukra, amit velük veszek meg, mert egyedül veszélyes egy kisvárosban.


Nagyon gáz lesz ez igy szerintetek?



2020. dec. 24. 15:17
 1/4 anonim válasza:
100%

ha nem vagy 18

nincs zsebpénzed akkor nem olyan

gáz csinálj valami kézzel készített valamit

2020. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz!


Én is 18 évesen vettem először szüleimnek mert akkor volt zsebpénzem először.


Addig ölelést adtam nekik és azt, hogy körülöttünk voltam, nem pedig a kocsmában züllöttem.

2020. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom. Ez egy kicsit megnyugtatott, cska az a baj, hogy nem tudom, a batyam mikor adott nekik eloszor ajandekot. O mar eleg idos, viszont nem volt o sem olyan helyzetben, hogy helyettem vegyen/ rendeljen nekik ajandekot.

Csak tudjatok az bant, hogy tudom elore, en sok mindent dofok kapni, pedig nem kertem es nem is erdemlem meg. Epp ezert fog ez lehet nekem rosszabbul esni, mint nekik. Es abbol pedig az lesz, hogy ok vigasztalnak engem, pedig forditva kene hogy legyen.


Vaeom meg a velemenyeket, de koszonom a valaszaitokat!

Mindenkinek boldog karácsonyt!

2020. dec. 24. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
mért nem kézimunkáztál?
2020. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!