Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a szüleimnek...

Mit vehetnék a szüleimnek karácsonyra, ha nem szeretnek semmit?

Figyelt kérdés

Nincs hobbijuk. A "porfogókat" utálják (dísztárgyak, kulcstartó, bögre, stb). Nem olvasnak könyveket. Nem szeretik az édességet. Nem isznak alkoholt. Nem sportolnak. Nem használnak olyan kozmetikumokat, amiket én megengedhetnék magamnak.


Mit lehet venni szülőknek, ha nem igazán érdekli őket semmi?

Van akinek még ilyen nehéz? Ti mit vesztek nekik?


2017. dec. 6. 09:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

Milyen értékbe szánsz rá?

Élményajándék a legjobb ilyen esetben.

2017. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
86%
Én idén saját kezűleg készítek ajándékot, mert nincs pénzem venni. Szerintem ez is egy élmény nekik. Személyes.
2017. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
83%

nem tudom, hogy hány éves vagy és vannak-e gyerekeid, de az én szüleimnek, akikről pontosan a fentieket lehet elmondani, mi naptárt készíttetünk a gyerekek fotóival. Ennek az egynek, és úgy általában mindennek, ami az unokákkal kapcsolatos, nagyon örülnek mindig.


De ha az enyémeknél csak egy kicsit is kimozdulósabbak, akkor wellness htévégére vagy színházjegy is nagyon jó ötlet, ha többet szánsz rá.

2017. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

SZállás utalvány esetleg, és majd eldöntik, hova mennek, vagy belépő valami szilveszteri buliba/bálba, ha esetleg oda elmennének.

2017. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Gyerekem nincs.

Szilveszterkor mindig otthon vannak.

Wellness hétvégéket szeretik, szoktak járni évi párszor, de nekem az túl drága. Max pár ezer forintom lenne erre a dologra (mondjuk max 10ezer)

2017. dec. 6. 09:47
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapjanak utalványt, dm-be vagy ikeaba, H&M-be vagy masszázs kupont stb.
2017. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek kupont kapni, szerintük az nem rendes ajándék...
2017. dec. 6. 09:57
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
akkor ne wellness hétvégére küldd el, csak simán egy fürdőbe és oda is csak egy napra. pl szép a Gellért fürdője
2017. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
13%

ha egyik ötlet sem jó akkor minek írsz ki kérdést?

felesleges válaszolni mert úgyis jön a kifogás hogy ezért nem, az azért nem...

2017. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Mozijegy? Nálam az az adu, ha nincs ötletem, és van érdekes film. Nem utalvány, hanem kifejezett filmre szóló, mondjuk 26-ára, és akkor együtt megyünk el.

Én pl. így vittem el anyámat 4D-re anno, mert tudtam, hogy magától sose szánná rá a pénzt. :)

2017. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!