Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek a karácsonyi...

Szerintetek a karácsonyi látogatások miatt ismét be fog robbanni a vírus?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem majd inkább a szilveszteri házibulik miatt.
2020. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Is.

Tetozes januar masodik feletol lesz.

2020. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Az emberek többsége bejár dolgozni, a fiatalabb gyerekek pedig oviba, suliba jártak eddig is. A családok nagy része nem zárkózott eddig se úgy be, mint tavasszal. Nem fog attól berobbanni a járvány, hogy olyan emberek meglátogatták egymást, akik amúgy is meg szokták.
2020. dec. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Ne higgyetek a mostani eredmenyeknek. Batyam Covid osztalyon dolgozik, es sajnos rengeteg embert akit bevisznek, meghal. Karacsonykor en oszinten szolva tesztelo helyet sem lattam. Max korhazakban igy ezek kamu adatok mind. Januar elso heteben szerintem 10k felett lesz a napo esetszam, es mivel sok idos ember tojik a helyzetre, tele lesz veluk az infektologia.
2020. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Le lehet szavazni, ettől még így lesz sajnos. Nem kell homokba dugnotok a fejeteket.
2020. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog berobbanni, mert így is magas az esetszám. Sokan amúgy is rendszeresen látogatják egymmás, gyerek suliban, stb.


Egyébként nem érdekel ez az egész már. Vigyázunk egymásra, aztán ennyi, elegem van a korlátozásokból, a tök irracionális intézkedésekből, meg én jó, hogy figyelek, de mit ér, ha a másik telibesz...?

2020. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!