Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kiskoromban mindig kikelett...

Kiskoromban mindig kikelett öltözni a karácsonyi családi találkozáshoz. Nem értem, hogy miért kelett a fotók es videók után átoltozni. Csak en érzem ettől rosszul magam?

Figyelt kérdés

Például az unokstesoim maradhattak szoknyába. Most azért mert kicsi voltam azért vegyem at a szép ruhám 1 mackó nadrágra? Úgyis kinovom akkor nem m1 h hordom legalább hordom.

Ugyan ez a fehér ruhákkal. Anyukám nem adott ram világos ruhat mert tönkre teszem. Pedig volt egy csomó ruha amit örököltem de nem hordhattam mert vilagos es hamar koszolodik. De ez a mackonacis kötött pulcsks dolog most megragadt.



2020. dec. 28. 01:22
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Ezt én se értettem soha, minek óvjam meg azt a ruhát, amit pár hónap múlva a szemétbe kell rakni, mert kinőttem. Tökre megértem, hogy az utókornak szép ruhát kell látnia rajtunk, de ennek nem sok értelme volt tényleg. Volt olyan ruhám amit most találtam meg még a címke is rajta volt, ezért megérte megvenni.

2020. dec. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

* ki kellett öltözni


Amennyiben az igekötő az ige ELŐTT áll, EGYBEÍRJUK: bemegy, leír, felkel, átnéz, összeszed.

Amennyiben az igekötő az ige UTÁN áll, KÜLÖNÍRJUK: megy be, ír le, kel fel, néz át, szed össze.

Amennyiben az igekötő és ige KÖZÖTT szerepel még egy szó (jövő idő jele, segédige vagy egyéb), akkor is KÜLÖNÍRJUK: be mer menni, ír majd le, fel akar kelni, át szeretné nézni, össze fogja szedni.

2020. dec. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%
Anyás lusta volt kimosni
2020. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:
"kikelett.....kelett...." ;)
2020. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A GYK-n és facebook-on nem mindenki tud írni😉
2021. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!