Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándéknézőbe társaság?

Ajándéknézőbe társaság?

Figyelt kérdés
Ma voltam a belvárosban ajándékkeresés gyanánt egy kicsit sétálgatni.Viszont karácsonyi hangulat lévén az embert az átlagosnál is jobban bántja a magány.Hát még ha csupa boldog párba,kisebb nagyobb társaságba botlik úton útfélen.Lett volna kedvem megnézni még ezt azt,beülni ide oda,megkóstolni pár finomságot,vagy legalább egy jó forralt borra megállni kicsit.Csak egyedül eléggé hülyén veszi ki magát az ilyesmi.Ráadásul nem is vettem senkinek semmit,úgyhogy az egész este megint csak azt eredményezte hogy szétfagytam:)A kérdés arról szól,hogy tök látatlanba, akár vadidegenként kiket kérjek fel,hogy esetleg eljöjjenek velem kicsit mászkálni az ünnepi forgatagba? 26f

2012. dec. 14. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid, rokonaid, akik elmennének veled?
2012. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért raktam ki a kérdést:)
2012. dec. 14. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt egy sorstárs. Nagyon jó ez az ünnepi hangulat ami belengi mostanában a bevásárlóközpontokat, utcákat és a közeli város főterét. Egyedül is jó sétálgatni de egy baráttal/barátnővel mégjobb lenne. Tegnap nem bírtam tovább, ha egyedül hát egyedül de ettem valami finomat és ittam hozzá forralt bort is. Nagyon szeretném ha ez megismétlődne még idén, csak ne legyek egyedül. Amikor lehet már, jégkoriznék is, de azt is csak valakivel, tavaly is egyedül voltam. Jó lenne végre egyszer már nem otthon szilveszterezni. Csak együttérezni tudok jelenleg, megoldással nem tudok szolgálni, egyelőre én is azt keresem. 22/F
2012. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ajándéknézegetéshez főként nőnemű partnerre lenne szükségem,pl mert anyámnak se tudom mit vegyek,és mert ők jobban értenek amúgy is az ilyesmihez:) Meg kettesben kissé érdekes lenne,de persze ha egy pár fős társaság összegyűlne úgy megint más,akkor nem látom akadályát:) Ja viszont szilveszterről beszélhetünk,ha gondolod..
2012. dec. 14. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy gondoltam ahogyan írod, csak leírtam a magam baját, kicsit "ideszemeteltem". A belváros kifejezésből gondolok egy városra, az pedig tőlem ~100 km-re van, az nincs annyira közel. Nőneművel én is jobban kijövök. Az ajándékvásárlásban meg nem tudnék segíteni, mivel utálok ajándékot vásárolni, ennek megfelelően nem is szoktam.
2012. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!