Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit szóltok hozzá hogy közeleg...

Mit szóltok hozzá hogy közeleg a karácsony?

Figyelt kérdés
Már most melengeti a szíveteket?

2021. okt. 19. 18:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
10. Nem. Ma van, holnap lehet már nincs. Azért, mert van párom, még nem fogom egyből rózsaszínben látni a világot, mert attól a többi probléma megmarad. Mellesleg sajnos nem minden ok vele. Persze tudom, van akinek rosszabb az élete, de ettől a ténytől még nem leszek boldog se én se más. 7 voltam.
2021. okt. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Én nem örülök neki mert karácsonykor is dolgoznom kell ráadásul 24 órát
2021. okt. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ne vállald
2021. okt. 21. 09:24
 14/23 anonim ***** válasza:

#13 Nem én vagyok a #12-es de ez nem így működik.


Ha karácsonykor 24-ezik akkor nem nagyon kell sokáig tippelgetni, hogy mit dolgozhat (rendőr, tűzoltó vagy mentő)


Ezekben a hivatásokban nincs ilyen, hogy nem vállalom.

2021. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14 igaz

11 ha nem jól működik, az persze nem jó..attól néha az is lehet jobb ha nincs inkább. Amúgy már abból tudtam egyből hogy valami nem oké, mikor csak még odáig olvastam hogy ma még van, holnap lehet hogy nincs, mert egy boldog kapcsolatban szerintem nagyon ritka hogy valaki így gondol a kapcsolatára.


14. Igaz ez nem jutott eszembe hirtelen, hogy vannak olyan szakmák ahol nem a kapzsiság uralkodik, hanem az önzetlen segítségnyújtás, tehát a szeretet, de ez esetben talán mégsem olyan rossz dolgozni karácsonykor, kivéve ha valaki ezeket a hivatásokat nem önzetlen segítségnyújtás céljából választotta, hanem csak a pénz hajtja. Arra gondolok itt, hogy ilyen hivatásokban az a jó dolgozó, aki segíteni akar az embereken, és ingyen is megtenné..

2021. okt. 21. 18:32
 16/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem, valamiért mindig ez volt a kedvenc ünnepem.
2021. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mert a szeretet ünnepe
2021. okt. 23. 11:01
 18/23 anonim ***** válasza:
35%
Én így októberben nem érzem úgy, hogy közeledne. Talán december elejétől aktuális ez a kérdés.
2021. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18 Szerintem ez relatív.


Például a szomszéd már november elsejével mindig kirakja az égőket a házra. Ő nyilván másképp látja ezt. :D

2021. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem igazán várom az újabb szomorú, magányos ünnepet.
2021. okt. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!