Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi az ideális ajándék egy apának?

Mi az ideális ajándék egy apának?

Figyelt kérdés
Tehát apám szeret mindenfélét szerelni meg barkácsolni és horgászni de mégsem tudom mi a legjobb ajándék neki karácsonyra, ha vennék neki szerszámokat de van már neki sok, horgász cuccokat is vehetnék neki de abból is van már egy csomó, szóval akinek volt már hasonló problémája az segíthetne.

2021. okt. 23. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Nézz szét hogy mi az ami nincs meg neki de hasznos lenne
2021. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ezt nem tudom megtenni mert külföldön van, és általában ott van vele minden holmija szóval ez kivitelezhetetlen
2021. okt. 23. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez necces, mert ő ért ahhoz, hogy milyen eszközökkel szeret dolgozni, meg ha már meg is van mindene, fölösleges még egy, amit ráadásul egy hozzá nem értő személy választ. Bár én is vettem a barkácsoló apámnak OLFA pengéket, mert tudtam, hogy egyrészt a létezéséről se tud, másrészt ha tudna se szánná rá a pénzt. De ez a kivétel mert általában olyan dolgokat igyekszem adni, aminek semmi köze a hobbijához, tehát nem fenyeget a veszély, hogy unalmasat adok.
2021. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!