Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Készíteni szeretnék a 11 éves...

Készíteni szeretnék a 11 éves öcsémnek egy adventi kalendáriumot. Ajánlanátok nekem kisebb ajándékokat amiket beletehetnék?

Figyelt kérdés

Az öcsémről tudni kell, hogy a telefonján, a videósok, videojátékok, technikai kütyük (laptok, robotok, számítógép…) érdeklik.


Nem készítettem még sosem adventi kalendáriumot, így nem igazán van ötletem miket tehetnék bele. Csokit nem szeretnék, inkább egyedit, de lehet azt is csempészek bele.


Az ötleteket nagyon köszönöm!



2021. okt. 25. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
buborékfújó, vicces zokni
2021. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Eszter0123 válasza:
79%
Toll, telefontok, radír
2021. okt. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyira kütyüs akkor csinálj neki virtuálisat, lehet letölteni. A fiókokat csak azon a napon lehet kinyitni. Lehet bennük akár egy link, egy kép, leírva, hogy hol talál a lakásban egy csokit, akármi.
2021. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Azért 24 egyedi dolgot nem könnyű sem kitalálni, sem megvenni, bár szíved joga, hogy mennyit szánsz rá. Én hetente egy nagyobb ajándékot tennék bele mint a telefontok meg az érdeklődésének megfelelő dolgok, az én öcsém is ilyen, ő szereti a világítós dolgokat, pl vékony felragaszthatós színváltós ledsor, ebben a korban még értékelik a kedvencükkel díszített bögrét is, ő szerette az egyedi lego figurákat is még ebben a korban, vagy egy érdeklődésének megfelelő könyv amiből tanulhat, valami robotika könyv vagy ilyesmi.

A többit én nem bonyolítanám annyira, ahogy előttem is írták mehet bele vicces zokni pl a dedoles oldalról, radír, toll, mini nutella, rágó… a végére elég nagy költségekbe lehet verni magunkat.

2021. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Igen én sem tervezek semmi nagy dolgokat bele rakni, csak ilyen kisebb, olcsóbb dolgokat. S próbálok olyan dolgokat összeszedni mint (eddig ezek vannak)

1. Darth Vader legó figura

2. Among US hűtőmágnes

3. Kinder tojás

4. Dedoles-es zokni

5. Fürdőbomba

6. Roblox telefontok

7. Brawl Stars kulcstartó

8. Pici nutella

9. Yoda lego figura

10. Dedoles-es alsónadrág

11. Kábel összefogó Among Us-os

12. Roblox kesztyű

13. Telefon tartó Brawl Stars

.

.

.

Szóval ilyen hasonló dolgokat próbálok számára összeszedni még.

Azonban a 2-es ötlete nagyon megtetszett, köszönöm! :)

2021. okt. 26. 12:45
 6/8 anonim válasza:

Ilyent én is szoktam csinálni a lányomnak. Az a probléma, hogy még 15 évesen is megköveteli:)

Én is apró dolgokat teszek bele, bár a vége így sem olcsó. Faragó, toll, hibajavító, jegyzetfüzet, apró csoki, dezodor, szoktam kártyákat beletenni pl. 1 vacsorameghívásról, 500 Ft-ot.

2021. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sparban láttam fortnite-os matricát a kasszánál, az menő volt 1-2 éve, nem tudom most mi a helyzet fortnite téren. Kinder Joy-ban most funko pop-os kulcstartók vannak. Marvel/Dc képregény esetleg.


Egyébként hasonlót csinálok a 3 évesemnek, de én már nyár óta gyűjtögetem szééép lasssan, hogy ne érezze meg nagyon a pénztárcám, sajnos tényleg drága mulatság lehet a vége. De jó látni, hogy ilyen kedves testvér vagy. :)

2021. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kisunokám az anyukájától olyan adventi naptárat kapott, amiben kis események voltak cédulákra írva (4 éves).

"ma este forró csokit főzünk"

"ma este csillagszórózunk a szabadban"

"sült almát készítünk"

Igazából semmi különleges nem volt, alig tért el a szokásos hétköznapi tevékenységektől, de attól, hogy "alkalommá tették", annyira élvezte, hogy még most is elő-előveszi, és beleszövi a játékaiba a kicsi.

Nagyobb gyerek is biztos örülhet egy-egy jól sikerült esti sétának, sütizésnek, mozinak, asztali játéknak vagy otthoni közös filmnézésnek.

2021. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!