Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Más is szokott már novemberben...

Más is szokott már novemberben karácsonyi dallamokat hallgatni, és elkezdeni készülődni az ünnepre?

Figyelt kérdés
Én mostanában karácsonyi filmeket kezdtem el nézni, zenéket hallgatni, és már a dekorációkat, fényeket is szép fokozatosan kezdem beszerezni. Ti is kezdtek már novemberben ráhangolódni az karácsonyra?

2021. nov. 18. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Készülök, gondolkodom már ajándékötleteken, vagy hogy milyen sütit készítek idén. De karácsonyi dalokat még nem hallgatok :)
2021. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám. Már nov 1-jén osztogatta a szaloncukrot.
2021. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már egy jó pár karácsonyi filmet megnéztem október-novemberben. Mindig elcsesztem eddig, mert csak 2-3 filmre maradt idő korábbi években, az is kb karácsony előtt 1-2 nappal, meg karácsonykor 1-2.

Most dúrom őket,mintha muszáj lenne, mert hát muszáj is!! :D

2021. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze!:) Nekem ma vett anya jó pár karácsonyi díszt és elő szedtük a régieket, ma elkezdünk díszíteni.Jövő hét kedden pedig elmegyek egy adventi koszorú készítős programra. Én már eléggé karácsonyi hangulatban vagyok, ès igen már elkezdtem karácsonyi filmeket nézni,zenéket hallgatni.Nálunk mindig nagyon jól telik ez az időszak;)
2021. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ma vettem elő a díszeket, megnéztem működnek-e az izzósorok, ilyenek. :D
2021. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi Márton-napkor már készülődünk a télre, de a karácsonyra nagyjából csak advent első vasárnapjától, Szent Miklós napjától szoktunk elkezdeni készülődni.
2021. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert utálom a karácsonyi zenéket. Mikulás után hangolódom komolyzenei darabok hallgatásával.
2021. nov. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!