Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Érdemes lenne átfesteni?

Érdemes lenne átfesteni?

Figyelt kérdés

Új műfenyőt vettem. Eddig fehér színű volt, amihez minden dísz ilyen sötétebb pezsgőszínű volt. Elég nagy adag dísz, egész kollekció, van benne kisebb gömb, nagyobb gömb + csillagok.

Már kb. 8 éves volt az a fehér műfenyő, lecserélem, már vettem egy hagyományos zöld színű műfenyőt, de úgy érzem, nem passzol hozzá a régi díszek színe. Érdemes lenne átfesteni, átfújni? Ha igen, milyen festékkel? Nem a színére kérek tanácsokat, hanem a módszerre, festék típusra.



2021. nov. 18. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyszer az összes régi, kopott, illetve színben már nem passzoló díszünket felújítottam.

Decoupage ragasztóval bekentem a díszek teljes felületét, beszórtam csillámporral, majd amikor megszáradt, ment rá még egy réteg ragasztó. Így nem potyog a csillám.

Nagyon szépek lettek, igaz, mind csillámos, így ha valaki nem szereti a nagyon csillogó dolgokat, annak nyilván nem jó, de nekem nagyon tetszenek.

2021. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!