Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a férfi tanáromnak...

Mit vegyek a férfi tanáromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Karácsonyi húzásnál a tanárt húztam, és nincs nagyon ötletem. KB 5000ft értékben kellene. Gondoltam borra is, de nem tudom milyet szeret. Ajándékcsomagot nem szeretnék, mert az olyan mintha az utolsó pillanatban kerestem volna valamit. Ötletek?

2021. nov. 18. 21:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
Milyen tanar? Esetleg jo minosegu toll, csoki, bogre, notesz.. A bor nem biztos hogy jo otlet, mi van ha nem fogyaszt alkoholt.
2021. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Édesanyám tanár, és 30-40 éve még tényleg szokás volt ajándékozni a tanároknak.


Szóval tapasztalatból:

vagy csinálj/vegyél valami egyedit- anyunak még így nyugdíj után is kint vannak a falon 20 éves gyerekrajzok (és van egy, ami szerintem már fél misit tuti ér, tekintve, hogy az illető azóta híres) és kaspók, szobrocskák

Vagy vegyél egy nagy rakás édességet, ami kicsit különlegesebb, de anyu mindennek örült, akkor is, ha tejcsokit kapott, pedig azt nem szereti

2021. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
77%

Hú, ez nehéz kérdés. Esetleg a munkatársaitól kérdezd meg, hogy van-e valamilyen hobbija vagy mivel szeret foglalkozni szabadidejében. Persze, hogyha ezeket tudod, akkor nem kell másokat megkérdezni. :)

De ha senki nem tudja vagy senki nem tud róla mit mondani, akkor én lehet, hogy megkérdezném.

Mert például mi van, ha egy bőr pénztárcár szeretnél neki ajándékozni és közben lehet, hogy vegán.

Vagy csokit vennél neki, de lehet hogy cukorbeteg.

Szóval valakitől kellene valamilyen információt róla beszerezni, a fentiek miatt.

Persze nyilván mindennek örülni fog, de azért csak jobban örül, hogyha számára is hasznos, nem pedig haszontalan.

Emellé természetesen készíthetsz neki valamit saját kezűleg is. Mert az olyan kedves. Legalábbis szerintem.

2021. nov. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Az isten szerelmére, eszedbe ne jusson "jó minőségű tollat, bögrét, noteszt" venni, de csokit se, mert az jellegtelen. És ne is rajzolgassál meg köcsögözzél neki, mint az óvodások, jézus mária!Neked kéne valamit tudni róla, de a szakmájába tartozó vagy valami vicces vagy sci-fi könyvvel biztos nem lősz mellé.
2021. nov. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Fizika - informatika tanár. Tényleg nem tudok kB semmit róla, heti 2 órám van vele. 40-50 év körüli.

Még ötlet?

2021. nov. 19. 05:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézz be KIK,Pepco üzletekbe. Vannak jópofa dolgok így karácsony elötti hetekben :) Mi egyszer pl egy jópofa plédet vettünk ,meg egy mécsestartót ajándékba. Örült neki a kihúzott emberke. De próbálhatod IKEA-t is megcélozni ott is ezer apróság van. Sztem ne spilázd túl,aminek te is örülnél olyasmit vegyél.
2021. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg csináltathatsz neki egy jópofa pólót is ,ilyesmit rányomva (fizika-info kép)
2021. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is jó ötlet a póló, neten is tudsz rendelni, bármit rá lehet íratni. Mellé azért valami csokit biztos adnék.
2021. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tanárnak épp valami semlegeset kell adni.
2021. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen legjobb tanár feliratú bögrék. Meg vmi jó minőségű csoki.
2021. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!