Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adnátok párotoknak ilyen...

Mit adnátok párotoknak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztünk új lakásba, és bőven akadnak kiadások, így párom mondta, hogy idén ne ajándékozzuk egymást, de én azért mégis tennék valami kis apróságot a fa alá. Parfüm kilőve, csokit nem szereti. Tudom-tudom én ismerem, én tudom minek örülne, de hátha írtok olyat ami nekem meg sem fordult a fejemben.

2021. nov. 26. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szükséges hátrartási cikk, máss nasi (nem csak a csoki létezik), élmény.
2021. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret olvasni, valami jó könyvet.
2021. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeret ezermesterkedni? Valami kütyüt, ami még nincs neki, de nem is drága (kisebb szerszámkészlet, ha van autó . ahhoz valami, amég nincs, de jól jöhet, pár doboz sört...).
2021. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha az alkoholt szereti, akkor egy üveg jó bor vagy tömény tökéletes.
2021. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Egy közös fénykép bekeretezve.
2021. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" párom mondta, hogy idén ne ajándékozzuk egymást, de én azért mégis tennék valami kis apróságot a fa alá."

Lehet, hogy jobb, ha megmondod neki, hogy azért egy pici meglepetést szeretnél adni, nehogy ő ne vegyen, és rosszul érezze magát.

2021. dec. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!