Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen egyedi és különleges...

Milyen egyedi és különleges dolgot vegyek vagy készítsek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valami nagyon különlegeset szeretnék neki választani, vagy esetleg készíteni. Viszont nem tudom mi lenne a legjobb választás.

Elég friss még ez a kapcsolat, de nekem vele van az első komolyabb, és rajta is azt érzem a viselkedése és beszélgetéseink alapján, hogy neki is komolyak az érzései felém.

Olyan ajándékot szeretnék ami kimutatja mennyire szeretem, és milyen fontos nekem.

Gondoltam hegyikristályra vagy ásványokra, esetleg gravírozásra, de nem tudom annak mennyire örülne vagy szeretné-e ha veszek neki ilyesmit.

Valakinek van valami ötlete vagy esetleg tudna olyan oldalt mondani ahol ajándék ötletek vannak elsősorban pároknak?

Előre is köszönöm a segítséget🙏🏻



2021. nov. 28. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan a hegyikristályt.
2021. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

A kristályosdi nagyon átgondolandó. Nekem életem első szerelme nagyon szerette ezeket, együtt jártunk ékszerész ismerőssel ásvány nagykerbe és válogattunk.

A jelenlegi párom pedig egyáltalán nem érti minek rakosgatom ezeket a “kavicsokat”. Na pl neki vettem egyedibb dolgot, amit 2 nap alatt összetört és kidobott.

Én pl írok, verseket, regényeket, de ez is olyan, hogy az egyik szerette és mindent elolvasott egy másik meg közölte, hogy őt ez egyáltalán nem érdekli, ne is beszéljek neki róla. (utóbbi akkor látott utoljára :’D)

Mindenképp olyan vonalon maradj, amit tudod, hogy szeret, legyen az hobbi vagy valamilyen film/sorozat. Best stuff vagy geekstore oldalról is találhatsz jó dolgokat.

2021. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok
2021. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő 21, én pedig 20
2021. nov. 29. 23:25
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 Nagyon szeretem én is az ékszereket csak nem tudom ő milyen ilyen téren😬

Sajnos nem tudok verseket írni, pedig az tuti tetszene neki😐

Viszont te jól tetted, hogy nem maradtál azzal a lánnyal.. aki az ilyet nem értékeli meg se érdemel téged..

Az oldalakat pedig nagyon köszönöm😍 tesómnak már találtam is jó ajándékokat😋

2021. nov. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!