Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok a karácsonyt? Mit...

Várjátok a karácsonyt? Mit szerettek benne a legjobban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 13:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem, semmit.
2021. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
érdekes módon most várom , pedig utáltam eddig :)
2021. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1

Miért vagy ilyen megkeseredett? :(


#2

Mi változott? :)

2021. nov. 29. 13:17
 4/29 anonim válasza:
40%
Ateista vagyok szóval letojom ezt a semmi ünnepet...
2021. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%
#3: Nem vagyok megkeseredett. Ateista vagyok én is. Meg elég nagy képmutatásnak tartom, hogy karácsonyra értékelődik fel a család és a szeretet. Akik egész évben leszarták a másikat azok tök feleslegesen teszik az eszüket karácsonykor.
2021. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
Nem várom, mert egyedül leszek nagyrészt sajnos. Ettől függetlenül jól elleszek, majd sorozatozom, sütök diós bejglit, sétálok.
2021. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
Én csak a szabadságot várom, meg hogy sütögethessek. :)
2021. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem. Nem vagyok megkeseredett azért, mert nem állok be a sorba szeretni azt, amit kötelező. Öö, nem úgy volt, hogy minden ember más?


Amúgy mindhárom nap át fogok menni apumhoz. Ülünk a tömény cigifüstben, sajnálom a tüdőmet és csípi a szemem. Apum hatszázadszorra is elmondja, hogy a karácsonyfát hamarosan le fogja szedni, unja a karácsonyi dalokat, nem szereti ezt az egész felhajtást és nagyon rossz, hogy már nem élnek a szülei.

Mindeközben én se tettem túl magam a nagyim halálán, de próbálnám feldobni a karácsonyt, csakhogy így nem lehet.

Esetleg találkozom a kétszínű keresztanyámmal is, akinek az a családi életem vele, hogy évente egyszer lát és rám szór egy csomó ajándékot. Minek? Fogalma sincs, milyen illatot szeretek, milyen fazonú ruhákat hordok, miből van nekem tengernyi, milyen az ízlésem, sokszor nem is találja el a dolgokat.

2021. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#5

Á ez nagyon gagyi kifogás. Olyan, mintha ezt hallottad volna már más buta embertől is, és ezért te is ezt hajtogatod :)

2021. nov. 29. 13:26
 10/29 A kérdező kommentje:

#8

Sajnálom

2021. nov. 29. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!