Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Olcsón kihozni a karácsonyi...

Olcsón kihozni a karácsonyi ajándékokat? Ötletek?

Figyelt kérdés

Ezeknek az embereknek kellene karácsonyi ajándékot venni, a megadott pénzmennyiségből:

- legjobb barátnőm (2éve ismerem): 500-1000 Ft

- nagymamám (vele lakom): 500-1000 Ft

- anyukám és 3 testvérem (2 fiú: 6 és 11 évesek; és egy lány: 9 éves/neki karácsonykor pluszba szülinapja is/): 1000-2000 Ft

- suliba ajándékozás, egy random osztálytársnak: 500-1000 Ft


Nekik kellene ajándék, de nem tudom ilyen kevés pénzből mit tudnék venni.

16/L


2021. nov. 29. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Osztálytárs: zokni és bögre. Nem kell túlgondolni, te is valami hasonlót fogsz kapni.

Barátnő: mit szeret? Hívd el kávézni vagy sütizni és beszélgessetek.

Nagymama: szeretik a kézzel készített porfogókat, nézz valamit pinteresten. Vagy mintás fakanál :D

A családnál összesen 1000-2000 Ft vagy /fő? Nem mindegy.

2021. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
80%

Barátnő, osztálytárs: kulcstartó, toll, hajgumi, hajcsatt, körömlakk, szájfény, karkötő

Nagymama, Anyuka: karácsonyi mintás konyharuha, edényfogó kesztyű

Fiú tesók: autós kártya, memória kártya, matrica szett, nagyobb fiúnak notesz, figurás toll

Lány tesó: hajgumi, hajcsatt, karkötő, lányos kártya, matrica szett

2021. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne gondold túl.A lényeg még mindig a szeretet.

Kézzel készített ajándék is lehet, Barátnőnek: egy nyaklánc, fotóalbum (scrapbook), körömlakk, mézeskalács a kedvenc idézetével vagy pozitív feliratokkal, bögre, barátságkarkötő, közös sütizés,beszélgetés, korcsolyázás

Család: fess képet, csinálj angyalkát fonalból pinteresten nagyon sok jó dolog van.

Mamának egy kép rólad/rólatok képkeretben, edényfogó kesztyű (kik, pepco)

2021. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%
"filléres" ajándék nőknek/lányoknak, drogériában vagy akár az Auchanban is kapható illóolaj, mézeskalács illatban. Valami díszmasni rá és ezer alatt megvan az ajándék meg a karácsonyi hangulat is ;)
2021. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, akinek van még tippje szivesen hallgatom.


Családnál 1000-2000 Ft/egész család (4 fő)

2021. nov. 30. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
A gyerekeknek csinálj saját készítésű társasjátékot. Ha van otthon filctollad, ragasztód, akkor legfeljebb egy dobókockára kell beruházni. A táblához találsz kartont a szelektívben, figura lehet szép kavics, üdítős kupak. Készíthetsz szerencse kártyákat, csapdákat, játékpénzt hozzá. Máris több pénzed marad a többi ajándékra. Kínaiban, bolhapiacon nézz körbe.
2021. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire rossz ötlet, de fogd meg az 5000 forintot és süss valami finomat, oszd el köztük. Plusz erre jöhet még kézzel készített valami.

Barátnőnek ha vannak fotók közösek amik már elő vannak hívva, akkor fotómontázs, vagy dia a barátságotokról. Ilyesmi.

2021. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
en egyszer csinaltam olyat, h csokiba martogattam aszalt gyumolcsoket, celofanba csomagoltam, ra masni,papirbol angyalka,vagy karacsonyos matrica, szerette mindenki. ugyanezt meg lehet csinalni mezeskalaccsal,filleres dolog, szepen szemelyre szoloan is el tudod kesziteni, fotos ismerosnek pl fenykepezogep alaku, focistanak focilabda,stb. el is tudjak tenni emlekbe,vagy joizuen elfogyasztjak.
2021. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Levegore szarado gyurmabol tpk jo dolgokat (medal, pici tal, barmi) lehet csinalni. A felsoroltaknak mind tudnàl.
2021. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiből ne akarj semmit se venni, mert picit nevetséges hatást keltene. Ha nincs pénzed, ne erőlködj, mert kb. fejenként egy zacskó gumicukrot tudnál venni, amit ajándék címszó alatt átadni elég kellemetlen. Én is azt tanácsolom, süss valami finomat vagy rajzolj, stb!
2021. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!