Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a 15 éves lányomnak...

Mit vegyek a 15 éves lányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nyáron váltam el az apjával, azóta mégjobban magába fordult,alig beszél...Elvittem volna pszichológushoz, de nem jön el. Az apja nem foglalkozik vele, sehova nem viszi és nem is hívja. Én sajnos elég rosszul állok anyagilag,viszont neki és a bátyjának is szeretnék jó ajándékot venni (a tesója pénzt kap, de tudom hogy a lányom utálja ha pénzt adnak neki nem ajándékot mert mindig elmondta nekem amikor valamikor pénzt kapott) Megkérdeztem mit szeretne, de azt mondta mindegy... Amit tudni kell róla hogy rockot hallgat, feketében jár szóval ilyen stílusa van.Szeretnék nagyon jó ajándékot venni neki, nagyon nagy bűntudatom van hogy a válás miatt rosszabbodott a mentális egészsége... A válás előtt is evészavaros volt, akkor vittem orvoshoz és figyelek rá,gyógyulóban van...Mielőtt bárki megkövezne nem bírtam már együtt maradni az apjával, de azóta is mar a bűntudat hogy a nagy házunkból egy kis lakásba költöztünk és nagyon fáj hogy nem tudok mindent megadni neki...
2021. nov. 30. 20:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Mi a mai tinik körében a menő? Vagy esetleg valami jó ruhákat nem tudtok linkelni? 32es a mérete és alacsony.Vagy parfüm esetleg? Honnan kéne rendelnem?
2021. nov. 30. 20:26
 2/10 anonim válasza:
83%

Először is nagyon jó anya vagy, ne legyen bűntudatod.


Másodszor pedig jó lenne tudni, hogy mennyi pénzt szánsz neki.

De én a következőkre gondoltam:

-kedvenc bandájának a cd-je

-koncertjegy

-póló a kedvenc bandájával vagy vlmi táska esetleg kitűzőkkel

-valamilyen sötétebb smink, szemceruza, ha használ ilyet

-vagy esetleg örökbe fogadhatnátok egy cicát :))))

2021. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Bőrdzseki ?
2021. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, ami segíti kifejezni a stílusát. Esetleg be lehet dobni egy "utalványt" a fa alá, ami közös programra szól. Én pl. 18. születésnapomra kaptam ilyet, hogy egy nagyobb összegű programot a szüleim állnak, és akkor "váltom be", amikor szeretném. Hátha ezzel sikerülne újra kicsit közelebb kerülnöd hozzá.

És nem, nem vagy rossz anya. Véleményem szerint egy gyerek inkább éljen békésen de szűkebben, mint fordítva. Plusz látszik is, hogy szeretnél törődni, foglalkozni a gyerekeddel. Ha nagyon nem megy, akkor te még felkereshetsz egy szakembert, hátha tud segíteni anélkül, hogy a lányod elmenne veled hozzá.

2021. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%
Támogatom a második válaszolót, esetleg egy fekete kiscica aranyos ajándék lenne :)
2021. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Állatot csak akkor, ha a menhelyről a gyerek választja ki!
2021. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
85%

6-os.

Én is úgy gondoltam, amikor írtam. :)) de szerintem így is szép meglepetés lenne. kirángatná egy kicsit a szomorúságból. Nekem is van egy cicám és nagyon szeretem

2021. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen törődő anya kellene, mint te ❤

Ha szereti a rockot és tudod milyen bandákat hallgat akkor ajánlom a Rockpince oldalát. Rengeteg holmi van ami jó ajándék lehet 😊

2021. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Koncertjegy, póló egy kedvenc bandájával.
2021. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nagyon is törődő, jóakaró anya vagy. Ha lehet, néha csináljatok közös programokat (esetleg ami nem is kerül pénzbe), hívja el egy barétnőjét hozzátok, hogy együtt szórakozzanak. Az ajándékra már sok javaslatot kaptál.
2021. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!