Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ez jó ajándék egy...

Szerintetek ez jó ajándék egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Olyan ajándékot szeretnék neki adni ami hasznos, így gondoltam valami vagányabb határidőnaplót veszek karácsonyra, mivel júniusban ballag általános suliból, bele tudja írni a fontosabb dátumokat, na meg majd középsuliba se rossz dolog. Kicsit kevésnek érzem ezt így ezért ötleteket elfogadnék ami szinten hasznos, és a továbbtanulásával kapcsolatos ☺️

2021. dec. 10. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó lenne amit írtál ajándéknak!

Javaslatok még, tolltartó, toll készlet, ceruza készlet, uzsonnás doboz és valamilyen táska.

2021. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

*Javaslatok még:

2021. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz mellé neki pár színes tűfilcet, akár készletben magamból kiindulva én ilyenekkel írok a határidőnaplóba. Gimibe nagyon nem kell más, mint általánosba, és szerintem ez így már egy teljesen jó ajándék.
2021. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa, bár ma már sokan a mobiljukba jegyzetelnek. Esetleg tudakold meg, hogy a lány is ilyen-e vagy inkább a papírformát szereti.
2021. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!