Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kérjek. Nincs hobbim, nem szeretem a könyveket. Animés cuccra gondoltam de valaki valami ötlet?
2021. dec. 13. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
semmit, fölösleges pénzkidobás lenne ilyen lelkületű emberre, inkább vigyél adományt a Mikulásgyárba és töltsd meg a lelkedet értékesebb dolgokkal
2021. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi mégis honnan tudjuk? Én 1000 dolgot tudnék kérni, okosóra, okoskarkötő (nincs, egy régim van, az egyidős az előző telefonommal, ami közben már édesanyámnál is megadta magát, és le lett családilag selejtezve), újabb okostelefon (a mostani három éves, kicsit már érzem, hogy lassul, meg amit nagyon érzek, hogy nehezen férek már el rajta).


Animében sajnos nem vagyok otthon.

2021. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy meg nem az ajándékozásról szól.Arról szól, hogy együtt van a család, jókat beszélgetünk, sok mindent megtudunk egymásról azokkal a családtagokkal, akik máskor hajtják a pénzt és év közben csak rövid, felszínesebb beszélgetésekre van idő, mert dübörög a világ. (Nekem több ilyen családtagom is van - Budapestre, Sopronba, Ausztriába, Németországba szakadtak.)


Én pl. még egy wellness-nek is örülnék (3xos Pfizer oltottként talán már nem kerülök lélegeztetőgépre a COVID-19 miatt)

2021. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudom a szeretet ünnepe, elvált szülökkel nem hinném hogy ez így lesz, eddig nem ugy tunt hogy szeretjuk egymast a cslaadban mindegy is. Attol meg kapok ajandekot csaknemtudom mit.
2021. dec. 13. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2,3 vagyok: őszintén szólva nagyon nem mindegy az anyagi helyzetetek.Mert hiába kérsz iPhone-t, ha a Xiaomi sem fér bele, és hiába kérsz UHD tévét, ha jóval olcsóbb, kisebb tudású, akár használt sem fér bele.


Arra célzok, hogy nem ismerjük a szüleid, társas közösséged (a megajándékozóid) anyagi kereteit.

2021. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz, hát egy Ip X re vagy hasonlóra nem költenek mivel vannak testvéreim picit sok lenne ugyanannyiért venni nekik is. Kb 50k körül kapunk. fejenként
2021. dec. 13. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
nálatok kérésre megy? elég sivár életetek lehet!
2021. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel nincs Jézuska.🙂
2021. dec. 15. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!