Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra ?

Mit kérjek karácsonyra ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a high fashion márkákat ( Gucci , louis vuitton , Armani , stb . ) és nem tudom eldönteni mit kérjek .

Másban nem nagyon gondolkozok telefont most kaptam , tabletemet , számítógépemet idén cseréltem szóval azokat most egy évig nem nagyon akarom lecserélni .

Van bárkinek valami ötlete ? ( ártól függetlenül szívesen meghallgatok bármit )

F



2020. nov. 13. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szeretetet. Odafigyelést.

Szeretetben együttlétet.

Kell ennél több?

2020. nov. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Esszet kérjél .
2020. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
72%
Egy ffp2-es maszkot...
2020. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

ruhát, cipőt, kiegészítőket?

házimozit amúgy, ha nincs felső határ nekem az most pont jól jönne. minden más úgyis be van tiltva, és akkor legalább prémium rohadjak a képernyő előtt.

2020. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid? Szoktál pl. korcsolyázni? Ha nem, megtanulhatsz, ha pesti vagy, könnyebb neked, mert itt van a nagy korcsolyapálya a Ligetben.Kérjél egy korcsolyát, vagy kérjél egy túrabakancsot,a hozzá való túrazoknival, és kezdjél el túrázni, akár télen is. Vagy kérjél egy könyvet, mert nem csak a telefon létezik! Kérjél egy Jack London-könyvet, mondjuk az Üvöltő szeleket, vagy kérjél Cooper-könyvet, azok is tetszhetnek. Vagy kezdjél el síelni. Na, az nagy ajándék lenne, ha kérnél egy sífelszerelést, minden sípályán vannak oktatók, akiktől meg lehet tanulni síelni, nem mellesleg az ilyen helyeken ismerkedni is jobban lehet, ide normálisabb lányok mennek.Bánkúton, Dobogókőn, Normafánál, Visegrádon is vannak jó kis sípályák, de ha beütöd a google-ba, kiadja a magyarországi sípályákat.- És azt tudod már, hogy mit fogsz venni a szüleidnek?
2020. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az Üvöltő szeleket Bronte írta, és lányoknak való,Jack London A vadon szavát írta - többek között - kérd azt, vagy tőle A beszélő kutyát vagy Az éneklő kutyát.
2020. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérjél egy bicajt.
2020. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!