Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyedül fogom tölteni a...

Egyedül fogom tölteni a szentestet. Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
Sajnos idén így alakult.Gondoltam hogy elutazom esetleg, de egyedül az sem az igazi.

2021. dec. 19. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül fogom tölteni, a szuleim messze laknak, a barátom is, ráadásul dolgoznom kell,ott is egyedül vagyok, biztonsági őr
2021. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tud valaki nyitva tartó helyet?
2021. dec. 19. 12:19
 3/14 A kérdező kommentje:
Esetleg be lehetne ülni oda.
2021. dec. 19. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. Jó lenne, ha lenne pár ember, akikkel elmehetnénk valahova inni valamit este vagy csak valamit csinálni a városban. De már kezdek lemondani erről, mert olyan rövid idő van addig..

Egy helyről hallottam, ami nyitva van: a Why Not Budapest. De lehet van még más hely is, egyelőre én is gyűjtögetem az infokat:)

2021. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A Why not melegbár. Jó hely, de senki ne lepődjön meg, ha rámozdul valaki 😅

Én is egyedül leszek, de direkt ezt terveztem. Pezsgő, pizza, könyv és filmek.

2021. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beulok bárhova.
2021. dec. 19. 14:30
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

#5: Oké és mi a baj azzal, hogy egy meleg bár? Homofób vagy vagy mi? Engem kizárnak mert hetero vagyok? Kétlem. A melegek többsége elég elfogadó, biztos nem dobnak ki és ott is meg lehet inni pár italt. Én nem vagyok homofób, szóval biztos jól elbeszélgetnék ott bárkivel, aki nyitott a társaságomra. Nem társkeresés céljából mennék, akkor meg kit érdekel hova is ülök be.

#6: Ja te vagy az a buta homofób frusztrált pasas, aki nőkkel akar kettesben találkozni, így már megvan.

2021. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na látom az agresszivitásod kitort megint belőled. Ha homofob lennék ahhoz se lenne semmi közöd, mert mindenkinek joga homofobnak is lenni, de abszolút nem vagyok az, hiszen azt írtam hogy bárhova beulok csak nem egyedül. Te egy igazi vadaskodo, abszolút modon frusztralt agresszív ember vagy és a saját frusztraltsagodat kivetited másokra,ezért is írtam hogy veled nem megyek sehova mindenki mással igen, akár melegbarba is, csak nem egyedül. Mivel mások is társasággal mennek oda. Sajnos nem én, hanem a hozzád hasonló izgága, beketlen, mások álláspontját kifordito emberek ártanak legtöbbet a melegek elfogadásának.
2021. dec. 19. 15:29
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Értem, szóval neked azért van bajod a melegekkel, mert vannak hetero nem homofób emberek, akik védik a melegeket? Emiatt utálod mégjobban őket? Ez nevetséges.

Mondhatsz rám bármit, de még mindig nem én vagyok az a hazug pasi, aki nőkkel akar kettesben karácsonyozgatni és nem hajlandó melegbárba lemenni, csak kézenfogva egy nővel. (gondolom arra a helyre is csak azért lennél hajlandó menni, mert bármit megtennél hogy egy nő lefeküdjön veled. Még ezt is bevállalnád). Ha igaz lenne, hogy aszex vagy, nem nőknek irogatnál és nem lenne feltétel, hogy kettesben együtt menjünk bárhova is.

Gondolom a kérdésedben megemlített utazás, ami 'egyedül nem az igazi' is csak úgy lenne jó, ha nő menne veled nem igaz?:) vagy férfiakkal is szívesen elutaznál?

2021. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom nemcsak hazudsz, de olvasni se tudsz. Párszor leirtam hogy bárkivel elmegyek melegbarba is szenteste, mindegy hogy nő vagy férfi Sohasem írtam hogy kézenfogva akarok menni bárkivel, ezt te találtad ki tehát ismét hazudsz. A szentestet nem akartam egyedül tölteni, de ezt többször megirtam már, mégse tudod felfogni, tehát komoly baj van az értelmi kepessegeiddel is.
2021. dec. 19. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!