Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van aki rajtam kívül egyedül...

Van aki rajtam kívül egyedül tölti ezt a nyomorult ünnepet? Mit szoktatok csinálni egyedül?

Figyelt kérdés
Én például ilyenkor szoktam a hobbimnak hodolni, holnap buszozok, holnapután pedig vonatozok egész nap az országban.

2021. dec. 24. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Én éppen tegnap este "kaptam" egy fiatal felnőtt "gyereket", akit valószínűleg el kell fogadnom egy kicsit "örökbe" is. (Másik anyukától.)


Jelenleg egy férfi ismerősöm egyedülálló és panaszkodik nekem egész évben, hogy mennyire magányos. Tegnap este meg ez az új ötlete...?!


Tehát lehetséges, hogy megszűnt az egyedüllétem? Kiderül majd az ünnepek után, mert ma nemigen zavarhatom az ismeretségi körömet...


Örökbe fogadhatnál egy kutyát vagy macskát - ha annyira egyedül érzed magad. Ők FELTÉTELEK NÉLKÜLI SZERETETET(!) adnak, ha erre vágynál...

2021. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Leiszom magam, zabálok és filmezek:D N
2021. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nincs rajtad kívül senki aki így tölti. Mindenki a szerettei körében van.
2021. dec. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3...na igen, csak ez egy nyomorult igazságtalan élet!! Mindenki másnak rajtam kívül még 60 éves korában is el mindkét szülője, meg még van akinek nagyszülője is, addig nekem 33 évesen már senkim sincs!
2021. dec. 25. 09:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Így van.
2021. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5...remélem jól megver a sors téged is, hogy más nyomorult életen gunyolodsz. Elmehetsz a büdös francba egész nyugodtan
2021. dec. 25. 10:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Biztos téged is öregen szültek a szülei meg nincs testvére. Én is úgy vagyok. Csak anyu van de i is 70 lesz és hameghal nejem se lesz senkim. Igaz hogy unokatestvérem vannak akik rendes és tisztességes emberek meg anyuval is tartanak kapcsolatot de ha anyu meghal a engem elfelejtenek. Még nem értik meg a problémámat meg én se az ők életét hogy mit miért csinálnak. Még megvan a saját gyerekeik és én a gyerekekkel se találom meg a hangot.
2021. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is egyedül töltöttem. Délelőtt dolgoznom kellett, délután aludtam, este játszottam, közben jól leittam magam. :)
2021. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8...Sajnálom. Ugyanebben a cipőben járok. Fiatalon elveszítettem a szüleim. Kb a kutya felém se néz. Az egyetlen háziállatom legalább feltétel nélkül szeret és sosem adnám oda semmiért!! Többet ér, mint bármelyik ember!
2021. dec. 25. 22:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!